Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez miért van Instagramon?

Johann83 kérdése:

Ez miért van Instagramon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mostanában van egy olyan "problémám" (valójában csak észrevétel, mert nem élet-halál kérdése :) ), hogy hiába teszek fel képet Instára, hiába rakom tele rá vonatkozó hashtagekkel, nem jönnek rá a kedvelések...

Először azt hittem, hogy ennyire sz.rok a képek, de pár követőmet megkérdezve azt mondták, hogy fel sem dobja nekik, hogy én posztoltam volna. Ha rámennek az oldalamra, ott látják csak. Illetve ha adott hashtagre keresnek rá, akkor sem dobja fel nekik.

Több mint 400 képem van fent (hobbiból fotózom), bár mostanában csak kb 2-3 hetente rakok fel valamit, régebben nagyon sok "like" jött, ma már csak 1-2...

Mondták azt is, hogy ha valaki régebben sokat, aztán egyre kevesebbet használja, posztol, stb... akkor az algoritmus nem úgy fogja megjeleníteni. Ez lehet? :)



febr. 18. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nem dobja fel az algoritmus. Most gondold el, hogy melletted naponta hányan posztolnak. Ha csak 2-3 hetente raksz ki valamit, labdába se tudsz rúgni azok mellett, akik naponta 3 posztot tesznek közzé, és ezrek követik őket.
febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem sem szeret az Insta, pontosabban a szakmai profilomat nagyon nem, a sima személyes profilommal normálisan működik minden. Nem tudtam még rájönni az okára, szinte napi szinten pisztolyok, más platformokon tök jó elérésem van, Instán meg alig.
febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hashtagek egy ideje nem működnek egyáltalán, ahogy a helylinkek sem, pl. régen ha beírtam hogy #budapest vagy helyszínnek megadtam hogy Budapest, sokezer posztot kidobott, a legfrissebbek általában pár másodpercesek voltak, és folyton frissültek, mert mindenkinek mutatta a nyilvános posztjait aki használta a hashtaget vagy megjelölte adott helyszínt. Most meg vagy be se hoz semmit, vagy ilyen 15-20 képet maximum és mintha ennyi lenne csak. Én is hiába adok meg mindenféle kapcsolódó hashtaget (autós profilom van), alig pár like jön, azok zöme is a "hardcore" rajongóbázisomtól, mások szerintem nem is látnak. Nem tudom miért bászták el ennyire az instát az utóbbi időben, de kvázi használhatatlan lett.
márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!