Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a blogomat...

Hogyan tudom a blogomat népszerűbbé tenni hogy sokan nézzék, sok követőm lehessen és ebből nekem hogyan lehetne pénzem ? (mert úgy hallottam valaki kap ezért pénzt is)

Figyelt kérdés

Vezetek már nagyon régóta egy blogot!

A tiktok is érdekelne hogy ott hogy megy ez


febr. 22. 09:02
 1/1 anonim válasza:
A tiktok jó buli, csak tanuld meg a capcut videóvágást, mert a videók akkor mennek jól ha izgalmasak, érdekesek. A blogolásból úgy tudsz megélni, vagy pénzt keresni ha a témádban igazi szakértő vagy, és könyvet,e-bookot, vagy workshopokat készítesz és adsz el. A népszerűséghez pedig pénz kell. Mondjuk fizetős hírdetések. Ha belevágnál a Tiktok-ba ahol én is fent vagyok, akkor kezdj el nézni olyan témákat, amiben Te is dolgozol, de olyanokat nézz és kövess, akinek van már eredménye, és ne hagyd, hogy elvigye a figyelmed, hanem képmkedd ki, hogy mit tesz, és hogyan teszi. Aztán próbálj meg nála jobb, egyedibb, izgalmasabb lenni. Ne másolj. Mert akkor Te egy másolat leszel. A másolat mindig kevésbé népszerű, mint a másolt személy. Az is szempont, hogy megjatározd az archetipusodat, mert az alapján olyan szerepet veszel majd magadra, ami igazán vagy, nem pedig magadra erőltetsz olyat, ami nem vagy. Ha ebben segítség kell. Keress rám a google-ben. 😉
márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!