Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Plázson ha 18 év alatti...

Plázson ha 18 év alatti vagyok ebben az esetben mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Plázsra szeretnék vinni cigit, a belépő kapuknál a biztonságiak csinálnak valamit? 18 év alatti vagyok, azért kérdezem. Már voltunk plázson, és eléggé alaposan átvoltunk kutatva csak akkor nem volt nálunk cigi
febr. 26. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs törvény, ami tiltaná a 18 éven aluliak dohányzását, vagy hogy legyen náluk dohánytermék - így büntetni sem lehet. A vásárlás van tiltva és a dohányboltba való belépés.

Az, hogy egy magánterületen működő szolgáltató milyen házirendet alkot, már az ő dolga. Ezt kell megnézni és betartani.

febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átolvastam, és nem írták benne, de egyik haverom azt mondta hogy cigizni is illegális 18 év alatt
febr. 26. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:

"haverom azt mondta"


Jaaa, hát ha a haverod azt mondta... :)

febr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A biztonságiak egyébként semmit nem tudnak csinálni, max kivezetni egy épületből. Nem rendőrök. Azt meg mondhatnám hogy ne dohanyozz mert egeszségtelen, de leszarom hogy hogy mérgezed magad amíg nem az én orrom ala füstölsz.
márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!