Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A barátaim el csaltak egy...

A barátaim el csaltak egy techno buliba. Hogy kell felöltözni? Milyen cipőt vegyek fel?

Figyelt kérdés

Sose voltam még, nem az én stílusom... Azt se tudom elképzelni, hogy táncolok majd arra a zenére, amit sose hallgatok. Na de mind 1... Legalább a szettem legyen rendben 😂 ne annyira hivalkodó, valami szolidabb ruhát küldjetek nekem, ami passzol a buliba.

Köszönöm



márc. 1. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes cipő.
márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány
márc. 1. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Többiek miben mennek?
márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elcsaltak egy szó, mert az igekötő közvetlenül az ige előtt áll. Ne menjél ilyen buliba, maradj otthon, olvassál, az legalább hasznos időtöltés.
márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
folyt.: Ha még nem olvastam az Üvöltő szeleket, akkor rajta. Le sem tudod majd tenni.
márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: az olvasás idejétmúlt tevékenység, idiótáknak való. A techno kreatív tevékenység, és a 4/4-ek felépíti a szisztematikus hangelválasztást és kreatív gondolkodást az agyban.

Vegyél fel egy topot meg egy farmert vagy szövetnadrágot, és jó is lesz. Napszemüveg és táncolós cipő kell még.

márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted akkor ne menj.Én egyszer elvittem egy barátnőmet a ludovikai szilveszteri buliba.2óra mulva mondta,hogy unja mert egy monoton f@s.

Amugy nem tudom mit görcsölsz rá.Felveszel egy farmert meg egy pulcsit azt jóvan az.

márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!