Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondoconon rátehetem a kesztyű...

Mondoconon rátehetem a kesztyűre a jegyet?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy rajta kell lennie a csuklón minden esetben, de akkor ha a cosplayemhez kesztyű kell, akkor arra is rátehetem igaz?

márc. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali , ráteheted de inkább legyen a csuklódon , jobb ha szorosan a kezeden van mint hogy a cosplayodon mert gondolom két napra mennél , nehogy lecsusszon a kesztűről vagy valami
márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, a kesztyű nem a csuklód. Ha másnap is mennél conra, akkor kesztyűben fürödnél? Mert a jegyet nem szabad levenni, fürdéskor sem (vízálló a jegy).

Ha a kesztyűre teszed, akkor lehetséges, hogy a kesztyűvel együtt a jegyet is le tudnád venni és át tudnád másra ruházni.


"– A karszalagot a csuklónál kell felhelyezni, szorosan, hogy ne lehessen átbújtatni a kézfejen. A lábra, felkarra, felhelyezett karszalag automatikusan érvénytelen, nincs mód a kicserélésére!

– Akármilyen cosplay jelmezed van, akkor sem rakhatod máshová a karszalagot!"

[link]

márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi :).


Csak azert zavarodtam össze mert valahol olvastam (?) hogy mindig láthatónak kell lennie (amúgy persze hogy a kezemre akartam tenni, csak azt hittem emiatt a végén még kidobnak a biztonságiak mert eltakarom a kesztyűvel :DDD)

márc. 5. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!