Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hivatalos Korip minta?

Hivatalos Korip minta?

Figyelt kérdés

Valaki tud nekem írni egyet? Videó alapján csináltam eddig, de nekem sokkal kisebb mint ahogyan a videóban látszik.


Tudtok nekem írni egy hivatalos korip mintát?



márc. 10. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a hivatalos minta alapján csináltad, és úgy is néz ki, mint az eredeti, akkor lehet, hogy csak a fonal vastagsága miatt kisebb.
márc. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fonal és a tű mérete tökéletes, én rontottam el valamit de nem jövök rá hogy mit. Ezért szeretném elkérni a pontos mintát mer vakszeg rosszul jegyeztem le.
márc. 10. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
helló, nem tudom azóta megoldódott-e, de van egy "koraszülött ruhagyűjtés csoport" vagy valami ilyesmi facen, ők szerveznek ilyen "horgoljunk együtt koripot!" kitelepüléseket is, legalább megyeszékhelyeken, nézd meg esetleg,hátha valahol neked is közelben vannak.
márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!