Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jól összemosható olajpasztell...

Jól összemosható olajpasztell krétát keresek elérhető áron. ?

Figyelt kérdés

Mivel hobby szinten szeretném használni,nem szeretnék 50-100.000ért megvenni 48 színt.

A staedtlerrel nagyon szemezek,azért az csak márka.Viszont se véleményt,se olyan videót nem láttam ahol "rendesen" összemossák a színeket.Én pedig kifejezetten olyan képeket szeretnék csinálni és azért az is fájna,ha 7000ért a gyerekeknél kötne ki,hogy legyen mivel kipingálni a falat.😄

Előre is köszönöm a segítséget!🙂



márc. 18. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Olajpasztellt vízzel nem fogsz tudni összemosni, mert olaj a kötőanyaga, ami köztudottan nem oldódik vízben. Valószínűleg porpasztellre gondolsz.
márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezzel az összemosással valószínű rosszul fogalmaztam,akkor inkább azt mondom,hogy összedolgozni.

Úgy ahogy valamennyire végülis egy normál zsírkrétát is össze lehet akár egy száraz papírzsebkentővel.

márc. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!