Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok?

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz egy sulis buli egyik este ahova már megvettem a jegyet, de közbe kiderült, hogy én másnap fogok forgalmi vizsgázni, ráadásul reggel és elég fontos lenne, hogy sikerüljön, így elég korán is kell majd kelnem, hogy beérjek plusz így félnék alkoholt is fogyasztani. Ti elmennétek a buliba vagy inkább rápihennétek a másnapra?

Félek, hogy a haverjaim megharagudnának ha nem mennék, de szerintem a vizsga fontosabb lenne.


márc. 20. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy 21:00-ig ott vagy és lépsz? Kompromisszumnak ez okés lehet
márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy elpasszolod a jegyet, vagy szólsz az autósiskolának, hogy keressenek egy másik vizsgaidőpontot.
márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem haver, aki ilyenért megharagszik. Kihagysz egy bulit, ott lesz még az összes többi utána. A jogsi fontosabb.
márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj alkoholt fogyasztani a buliban. Fegyvert tartanak a fejedhez, hogy igyál vagy mi?
márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!