Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtubeot vagy tiktokot nézel...

Youtubeot vagy tiktokot nézel többet?

Figyelt kérdés
Egyébként szerintetek a két platform versenyzik egymással úgymond?

márc. 22. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Youtube premiumra szavazok, bármilyen témában találok rajta videót reklám nélkül és letölthetem. A tiktok a kínai kommunista párt ellenőrzése alatt működik és ki tudja milyen információkat tárol a felhasználókról. ezért inkább nem használom.
márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=fX-M46_tK9g

https://www.youtube.com/watch?v=uqkyxNPNbGI

Ez a két videó tökéletesen elmondja a helyzetet.


Én YouTube-ot nézek, TikTokom nincs is.

márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyidőben néztem a tiktokot, viszont teljes mértékben leszoktattam magam róla, és a tartalomkészítői irányítópult megtekintésén kívül sosem nyitom meg.

YouTube-ot viszont nézek rendszeresen. Szerintem a legjobb videómegosztó a világon.

márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Youtubeot csak hallgatom néha, tiktokot egyáltalán soha
márc. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

YouTube

Tiktok egészségtelen ha sokat lógsz rajta

márc. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-ot, a Tik-Tokot nem is ismerem, csak névről.
márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Youtube-ot, a Tiktokot töröltem már. Kipróbáltam, de nekem nagyon zsibbasztó volt. Rossz hatással volt rám. Jobban szeretek hosszabb tartalmakat nézni, amiben el lehet mélyedni. A Tiktokos rövid videók egy idő után azt érték el nálam, hogy nem tudtam hosszabb ideig koncentrálni, pedig csak pár hétig használtam.
márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A Tiktokot nem ismerem, nem használtam soha. De nem érzem azt hogy jó dolog. A youtubeot használom inkább, de van hogy short videokra tévedek és egy idő utan rossz lesz tőle a közérzetem.

Nem egészséges. Sokkal kellemetlenebb szamomra mint a sok reklám.


A régi youtube jobb volt mikor nem nyomtak be reklámokat, mostanra nekem olyan erőlködésnek tűnik az egész. Tele lett haszontalan videokkal. Megjelentek a youtuberek. Persze van premium is, de én biztos hogy nem fizetek azért hogy reklam mentesen nézzem. Sokakat meg lehet ezzel vezetni és nem értik hogy pszichológia az egész.

márc. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

YouTube prémium nem egy rossz dolog.

Ezzel támogatod a videósokat is, és nem is kell reklámot nézzél.

És kapsz egy YT musicot is, amin szintén nem lesz reklám és le tudod tölteni a zenéket.

Vagy pedig maradsz a reklámos youtubnál, és hozzá szoksz hogy olyan mint a tv csatornák.

márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Arra való hogy fizess.
márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!