Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tiktokon ha létrehoztam egy...

Tiktokon ha létrehoztam egy oldalt akkor azt feldobja fb ismerősöknek, hogy "nevem" fent van tiktokon "xy" néven?

Figyelt kérdés

Mást már láttam, hogy kijelzett így. Illetve van már egy hivatalos oldalam ahol saját névvel, saját képpel vagyok fent. Az okés, hogy kijelzi és azt engedélyeztem is. Viszont én létrehoztam egy másik tiktok oldalt ahova kontenteket kezdtem el gyártani. Jelenleg 9 ezer követőnél tartok és észrevettem, hogy lájkolta az egyik kontentem az egyik fb ismerősöm. Ott nem engedélyeztem, hogy ajánlja a fiókot másnak mert nem akarom, hogy tudjanak róla, hogy az az enyém.


Ugye nem dobja fel ismerősöknek az oldal nevemet , hogy én azzal vagyok fent és ő csak azért talált rá mert kint volt foryouban?



márc. 28. 23:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!