Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tippmixpro egyenleg megjelenés...

Tippmixpro egyenleg megjelenési hiba volt már nálatok befizetés után?

Figyelt kérdés
Ma befizettem egy összeget, ott van sikeresen a tranzakciótörténetben, de ez egyenlegemen nincs rajta. Ilyen még sosem volt. Valakinek esetleg van tapasztalata?

márc. 29. 20:06
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom azóta megoldódott - e, ha nem, akkor az ügyfélszolgálatot próbáld hívni telefonon (emailre nem igazán válaszolnak). Kb egy óra várakozás után fognak kapcsolni, türelmesnek kell lenni. Ha befizettél, akkor a tranzakciótörténetben vagy egy tranzakciószám, azzal tudod igazolni a befizetésed, az alapján tudnak a befizetésre rákeresni a rendszerben. Nekem volt hasonló probléma, néha 15-30 perc késéssel jelenik meg a pénz az egyenlegem. Eddig a leghosszabb idő 3 óra volt... akkor telefonáltam és mondták, hogy banki oldalról van baj a rendszerrel. Volt már ilyen kiutalásnál is, hogy már a rendszer kiutaltnak mutatta az összeget, de mégsem jött meg, akkor kb 4 munkanap után írták jóvá reggel a pénzt... Szóval ne aggódj, megoldás van a problémár, maximum addig kellemetlen, mert nem tudsz játszani.
ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szokta kiírni rögtön, de a tétet elszokta fogadni.
ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!