Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Érdemes ebben az esetben...

Érdemes ebben az esetben horgolós boxot venni?

Figyelt kérdés

Sosem horgoltam még.


Tiktokon szoktam látni, hogy lehet venni horgolós boxokat, amiben minden szükséges kellék megtalálható, plusz videós segédletet is adnak hozzá.

Persze a srác azt mondja kezdőknek is ajánlja, de én elbizonytalanodtam, hogy nulla tudással valóban elkészíthető-e pl egy méhecske figura.


Vagy próba szerencse? Tényleg nagyon tetszik.



ápr. 3. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőkörben fonalat vennék meg egy tűt, hogy kézre esik-e, tényleg akarom-e, és Youtube videókkal próbálgatnám az alapokat.

A boxokban már konkrétan minta van, ahhoz legalább a minta olvasást, meg a szaporítást fogyasztást érdemes ismerni.

ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet köszi. :)

Igen, ettől tartok én is hogy semmit nem értenék belőle. Csak úgy megtetszettek ezek a boxok. :D

ápr. 3. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudja szösz, horgolós csoportban megoszlanak a vélemények a kérdésről. Mármint hogy megérik-e a boxok.

De ha kipróbálod, és bejön a dolog, rengeteg ingyenesen elérhető minta is van (legálisan ingyenes), csak az anyag költséged lesz, míg egy box esetében tesz rá a minta jogdíja, meg a design is.

ápr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!