Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az ördöggel volt rémálom mit...

Az ördöggel volt rémálom mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval az volt az álomban, hogy valami nagyon felhúztam magam és azt mondtam hogy üzletet kötnék az ördöggel, aztán álmomban elmentem aludni és mikor feleltem ott ált a bejárati ajtónál az ördög nagyon ronda volt és alacsony én megrpóbáltam megütni de nem sikert (ennyire még sosem féltem álmomban, de tényleg sosem) és akkor valami olyasmit mondott, hogy azért jött mert azt mondtam üzletet akarom vele kötni és itt véget ért az álom. Akárhányszor erre visszagondolok elkezdet remegni... Pedig nem vagyok valami félős de nagyon vallásos

ápr. 8. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, Freud szerint minden álombéli szereplő maga az álmodó egy-egy metaforája.
ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én spirituálisként nem tartom kizártnak, hogy egy előző élet hibája miatt most próbára tett. De akkor kiálltad a próbát. Nekem is volt ilyen, de hozzám többször járt.
ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincsenek előző életek és nincs sátán, csak az ember lehet sátáni...
ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!