Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyit érhet egy régi garfiel...

Mennyit érhet egy régi garfield magazin sorozat?

Figyelt kérdés

Szeretném eladni a régi Garfield magazin sorozatomat,mivel nálam csak a helyet foglalják.

2006-2010-es években előfizettem rá és 1-2 részt leszámítva ebből az évekből az összes magazin megvan (havonta jelent meg, 12 db/év), ami azt jelenti, hogy a 200-adiktól a 249-edik számig majdnem teljesen hiánytalanul megvan az összes.

Láttam, hogy neten egyenként árulják ezeket 800 és 8000 Ft között.

Arra gondoltam, hogy mivel ennyi egymást követő szám megvan, ezeknek egyben esetleg nagy értéke lehet gyűjtők számára.

A legtöbb magazin nagyon jó állapotban van, a közepén lévő poszter is bennük van csak a sudoku és a keresztrejtvény van némelyikben ceruzával kitöltve. Nem dohosak, stb. szekrényben voltak tárolva.

Szerintetek mennyit érhetnek egyben?

Hogy volna a legkedvezőbb eladom őket?



ápr. 19. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Marketplace vagy gyűjtői comic fanatikus csoportokban megmondják .
ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!