Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mutől lett ekkora divatja a...

Mutől lett ekkora divatja a lánybúcsúnak,férfi csippendél shownak?

Figyelt kérdés
A 80 as évekbe nem volt ilyen,igen,a feminizmussal hozom összefüggésbe
ápr. 23. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

És a legénybúcsúkon a "csípenbél" shownak? Az hamarabb volt. Egyenjogúság a szó, amit keresel. Hogy ne legyünk elnyomva. Miért ne lehetne a nőknek is ugyanúgy szórakozni?

De szerintem te megint ez a feministagyűlőlő mentális beteg vagy, aki naponta ír ki kérdést.

ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
*sztriptíztáncot akartam írni. Csak ugye felbasztál.
ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgyis sok a szatir férfi,legalább kiélhetik magukat,nyomassák ezt még a filmekbe is,elszomorit hova jutott a társadalom
ápr. 23. 11:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, te vagy az. A 30%-os.

Engem te szomorítasz el.

ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Évekbe bele? Nem években?


Lehet, rossz helyen élek Budapesten, mert soha életemben nem találkoztam egyikkel sem személyesen. Pedig már öregecske vagyok.

ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ma sem kötelező jellegű programpont.

Tesóm már a helyszín előtt állítólag olyan részeg volt, hogy haza kellett vinni, mert neki senki nem mondta, hogy a Tátra teában van alkohol, háromból egy barátnőmén volt (úgy, hogy egyet én szerveztem, és nem hívtam).

Ahogy a legénybúcsúk is megvoltak nélküle. (mondjuk az utolsó társaság tekézni volt, ott elég érdekes látvány lett volna).

ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A párom orálisan kielégítette azt a vetkőző izomkolosszust. Fujj
ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!