Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Már megint Kitty szed férfi...

Már megint Kitty szed férfi hormon tablettákat?

Figyelt kérdés
Egyre fiúsabb, főleg az arca. Szinte 0 nőiesség van benne. Lehet, hogy férfi szeretne lenni a jövőben? Vagy miért van az, hogy egyre férfiasabb? Azóta van ez, amióta ezzel a Hannával van együtt. Mi a fene késztet valakit arra, hogy a ne úgy nézzen ki, illetve viselkedjen, ahogy pl. a saját neme? Ott van pl. Lady Szomjas, igaz, ő is a saját neméhez vonzódik, mégis megmaradt nőnek. Tényleg nem értem, hogy Kitty miért lett olyan, amilyen. Lehet, hogy már nem is 100%-osan lány.

ápr. 27. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Ennyire nem kellene senki magánéletében vájkálni. Az ő dolga, és nem a nagy nyilvánosságra tartozik, főleg nem a nyílt internetre hogy itt csámcsogjanak rajta. És itt még csak pletyka sincs, hanem van egy teóriád amivel elindítod a szarkavarást.
ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ha nem a nyilvásnosságra tartozik, akkor nem értem, hogy miért reklámozza. Nagyon durván reklámozza Pl. hogy a ruháit a férfi részlegen veszi, nem a nőin. A mai Insta történetében ez nagyon jól látszik is. Fenébe, pedig 2020-ig a kedvenc youtuberem volt.... és belőle is mi lett... Itt az ideje ezt az egészet abbahagynia, mert most néztem meg a feliratkozóinak számát, és kb. 15.000-el kevesebben vannak rá feliratkozva, mint kb. 5 éve. Szerintem nem véletlenül.
ápr. 27. 20:10
 3/26 anonim ***** válasza:

Van meg olyan híresseg aki kapcsolata alatt dontott ugy h a sajat utját jártja?? Van!!


Ha szed is az a saját dolga.

Soha nem szimpatizaltam vele, de ez a kesz teny.

Nagyon meglepő az amin kiakadsz. Sokan nem a noi reszlegen veszik a ruhaikat, en is inkabb a sportos polokat veszek, ami noin nehez.

Hetero pasikrol is tudok akik noin vesznek gatyakat. Ez csak egy pl volt.


En pl Ellen Paget sírnám vissza, de ő is meghozta a saját döntéseit.

ápr. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szed
ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#3.

Nekem akkor is nagyon furcsa, hogy ezt milyen erőszakosan reklámozza. Régen nem reklámozza ennyire durván.

#4.

Hát nem tudom.... nekem akkor is nagyon olyan, mintha szedne. Egyre egyértelműbb jelei vannak.

ápr. 30. 16:39
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Csak akkor lehet fiús valakinek a viselkedése vagy stílusa, ha hormontablettákat szed? Semmilyen meghatározott jele nincs, csak bebeszéled magadnak.
ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Régebben nem volt ennyire durván fiús. Azóta lett ilyen, amióta Hannával együtt van. Nem tudom mi késztette Kittit arra, hogy ennyire fiús legyen.
ápr. 30. 16:44
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
😂😂
ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Eskü nem értem! Épp most jutott eszembe, hogy egyszer emlékszem csinált egy olyan videót, amiben reagált a régi képeire. És akkor mondta, hogy lefeküdt egy fiúval, és elmondása szerint elkezdett öklendezni, amikor bekapta a fiúnak először. Elmondása szerint ez váltotta ki belőle azt, hogy ő a saját neméhez vonzódjon. De nem tudom, hogy emiatt hogy lehet leszbikus valaki. Gondolom nem ő az egyetlen lány, aki öklendezett, amikor bekapta a fiúnak az enyhén szólva "nemi szervét". Ezért nem is értem....

A videó, amit említettem, kb. 7-8 évvel ezelőtt készülhetett.

ápr. 30. 18:14
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rávagy kattantva,szinte mar beteges
ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!