Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a versről...

Mit gondoltok erről a versről amit írtam? Próbáltam 🔥fire🔥 lenni, nem tudom sikerült-e, szerintetek?

Figyelt kérdés

🗿 Skibidi-skibidi, itt vagyok a színpadon,

Fanum tax és mewing, mint a boszorkányok kalapján,

Gyat-ek között suhanok, mint a sötét éjjelen a hold,

Ohio-ban sus vagyok, mint a rejtélyes árnyak az erdőben.

Rizz, mint a tűz a sötétben,

Csak úgy nyomom, mint a goat a hegyek között,

Ha ránézek a tükörbe, a bet vagyok az életben,

Csávók topognak, mint a pingvinek a jégmezőn. 💀🌙🔥


máj. 26. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem jött át
máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még a humor elméleti szintjén is végtelenül kínos. Abban az értelemben, hogy láthatóan szándékosan cringe a szöveg, és célja a negatív érzelem kiváltása; miközben maga az ötlet és megvalósítás motivációja negatív. Mikor valaki kitalálja és ezt tartja élvezetnek, hogy most jól felkúr néhány embert egy hatásvadász szöveggel.
máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 ezt te hatásvadásznak tartod? (a "cringe" szó használata egyébként elég kínos) bennem semmit nem indított meg. tökéletesen közömbös maradtam. lehet hogy ez a célja. :)
máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem ettől szekunder szégyenérzetem lett.
máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Figyelj, tesó, ha szekunder szégyenérzeted lett, akkor az lehet azért van, mert nem vagy még elég erős, hogy megértsd a stílust meg a mélységet! 😎 A vers olyan, mint a kreatin a protein shake-ben: nem mindenkinek való, de aki értékeli, az tudja, hogy ez a cucc nagyon is odaver! 💪


A szavak, amiket használtam, mind egy-egy ütős edzés eleme: kemény, merész és tele van energiával. Skibidi-skibidi, fanum tax, gyat, mind olyanok, mint a súlyok a teremben – megmozgatják az agyat és beindítják a fantáziát! Ha te ezt nem érted, akkor talán itt az ideje egy kis edzésnek az elméden is, haver! 😎🔥

máj. 26. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök jófej és menő dolog véleményt kérni, aztán személyeskedve alázni azt, aki le meri írni a sajátját.

Ja, nem.

máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 erről az alábbi vicc jutott az eszembe...


Két kortárs zongorista beszélget.

- Te, mi lenne ha a következő koncerten beleszarnánk a zongorába?

- Á, úgysem értenék.

máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hatásvadászat valóban működött, mert van ennyi komment egy shitpost alatt. A kérdező viszont az a tipikus mitugrász fajta, aki addig tolja a kretént, hogy 2 napon belül tiltatja magát innen.
máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Barátom,


Köszönöm, hogy megosztottad a gondolataidat. Mindig érdekes látni mások perspektíváját, még akkor is, ha nem feltétlenül értünk egyet velük.


Azonban azt hiszem, hogy mindenki más módon értelmezi és reagál az adott helyzetekre és kérdésekre. Lehet, hogy valakinek az, amit egy "shitpost" alatt feltett kérdésnek tekintünk, valójában komoly és fontos lehet számára.


Azt is fontos megértenünk, hogy mindenki saját fejlődési úton van és különböző módon tanul és fejlődik. Aztán persze mindenki maga dönti el, hogy melyik úton szeretne járni, és milyen formában szeretné kifejezni magát.


Legyen békéd és nyugalmad, barátom. 🙏

máj. 26. 20:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez közelébe sem ér vers kategóriában.
máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!