Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez szabályos, hogy szórakozóhe...

Ez szabályos, hogy szórakozóhelyeken nem lehet hideg csapvizet inni, kérni?

Figyelt kérdés

Az ásványvíz drágább mint a sör, és egyre több helyen a mosdóban is csak melegvíz folyik...


Szóval akinek van konkrét ötlete, esetleg tudja a jogi szabályozását azoktól várom az ötleteket!


2010. okt. 31. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
talán nem kellene drogozni, akkor nem gyötörne a kínzó szomjúság...
2010. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy miért feltételezed azt hogy drogozom! Nincs erről szó, lehet hogy te beéred napi 1 pohár vízzel, de én kb min 2,5 litert megiszom minden nap.


Namost hogyha ott vagy egy szórakozóhelyen este 10től hajnal 2-3ig, és fogyasztasz is némi alkoholt, akkor szerintem jogos kérés hogy ne másfélszeres söráron ihasssak vizet hanem INGYEN.

2010. okt. 31. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:

elhiszem, hogy te nem drogozol, de azt gondolom tudod, hogy ezért nincs hideg víz a csapokban, ill. azért olyan drága az ásványvíz, mert egyes drogok mellékhatása az erős szomjúság.

egyébként semmilyen törvény, vagy előírás nem tiltja, hogy olyan áron adják az ásványvizet, emnnyiért akarják, és az sem sért semmilyen szabályt, ha csak meleg víz van.

egyébként, ha ennyire áhítod a vizet, akkor vigyél magaddal egy palackkal.

2010. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ok, tudom persze hogy meg kell élni "szegény" szórakozóhelyeknek. Külföldi oldalakon láttam, hogy egyes országokban biztosítani kell a hideg! ivóvizet! a vendégek számára ingyen. De sztem azt te sem gondolod komolyan hogy bármilyen étel-itallal -legyen az csak sima víz- beengednek bárhova.


Igazából csak a magyar szabályozása érdekelt volna, mert ahhoz hogy egy szórakozóhelyet, vagy csak egy büfét megnyiss iszonyatos mennyiségű szabálynak kell megfelelnie az adott helynek.


Lehet hogy a kérdést vmilyen vendéglátós, vagy jogi fórumban kellett volna feltennem...

2010. okt. 31. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak elég nagy táskák, belerakhatod a vizet, senki nem fogja átkutatni a táskád.(ha lány vagy)Sőt a kocsiban is hagyhatod.Ja 18 év alatt vagy?Ha nem bírod víz nélkül és kifizetni sem akarod, nem mész bulizni és ennyi.
2010. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz a tippet, de nem vagyok lány :) , nem járok nagy táskával. A kocsiban hagyom dolog, az vmikor működik vmikor nem, mert van olyan hogy kifizeted a belépőt, de ha egyszer kimész, akkor csak újabb belépővel tudsz visszamenni.


Nem azt mondom, hogy nem tudom kifizetni, de ha ott hagyok x ezer forintot vhol, akkor ne kelljen még egy ezrest fizetnem két pohár vízért.


Na jó nem kötözködöm, csak még nem állt rá az agyam, hogy hogy játszam ki ezt a lehúzást. :)

2010. okt. 31. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!