Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Régen halottam egy rádióban...

Régen halottam egy rádióban Péterfy Gergely-a Vadászgörény című vicces, humoros előadását, olyan rádiókabaré féle volt, de nem tudom melyik rádióban halhattam. Esetleg valaki hallotta, és tudja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 22:13
 1/1 A kérdező kommentje:

A vadászgörény - blődli - Péterfy Gergely hangjátéka

Zeneszerző: Fekete Kiss Sándor

Szereplők:

Géza Pestről - Széles László, Kati, Géza csaja - Molnár Judit, Sanyi, vadászgörényes - Scherer Péter, Dolfi, gyilkos - Törköly Levente, Mama, Mimi néni - Monori Lili, A faszi, a szerencsevadász - Székely B. Miklós, Jani, a kocsmáros - Derzsi János, Bélus, a tévészerelő - Lucskay Róbert, Karcsi, a segédje - Mokány Csaba f.h., I.diáklány - Kerekes É.Vica f.h., II.diáklány - Lax Judit f.h. Hangok a média világából: Ördögh Csilla, Sándor Erzsi, Kőszegi Gábor, Kristóf Gábor, Bordi András

A felvételt Liszkai Károly hangmester készítette

Zenei szerkesztő: Demjén Erzsébet

Dramaturg: Zoltán Gábor

Rendező: Solténszky Tibor (2003)


kis segítség,ezt találtam,csak azt nem melyik rádióban játszhatták,este 20-21 óra körül volt.

2010. nov. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!