Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Én NonSteam Counter Strike...

Én NonSteam Counter Strike 1.6ozok és akkor amikkor olvasom a chatet és ezt rta egy gyerke:én azért vok jó mert steamos vagyok. De ha van Steamem akkor van valami plusz dolog vagy valami?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szerinted? hogy lenne már plusz? a nonsteames játékot a steamosból készítették.
2010. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előzőnek: te nyilvánnem cs-zel steamon!

neked: én source-ztem,és steamon azért 100000000 szer jobb,mert akkor minden szeróra fel tudsz menni,és IGEN VAN PLUSSZ!!!! a skill rendszer,amíg non-steamos voltam szar voltam,mert mindíg kezdőnek nézett a szerver CFG-je....vagy hogyan mondjam... de ha steamos vagy,akkor az számolja a killeidet,meg mindent,és ha eleget játszottál,egy pisztoll lövéstől a fél élete lemehet valakinek(nem headestől is),mert ,,skilleid" vannak!

2010. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké.köszönöm szépen.Szal majd megveszem inkább eredetibe.
2010. dec. 18. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!