Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vannak olyan rajzfilmek,...

Vannak olyan rajzfilmek, filmek, könyvek, amiktől neked karácsonyi hangulatod lesz?

Figyelt kérdés
Nem kell karácsonyi filmnek lennie. Ha majd ír valaki, én is leírom, nekem mik azok.
2010. nov. 17. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Polar Expressz,a Hull a pelyhes,valamint (nem is tudom miért) a Harry Potter filmektől mindig "karácsonyi hangulatom" lesz. :)


25/N

2010. nov. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem már a Harry Potter könyvektől is, meg az Egyiptom hercegétől, és a Disney egészestések zenéjétől.
2010. nov. 17. 08:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Még mikor kicsi voltam, volt egy nagyon aranyos mesekönyvem. Olvasni igaz nem tudtam, de imádtam a rajzokat nézegetni. :)

És ez a könyv a Tesz vesz város karácsonya.

[link]



Film pedig (egyik kedvencem): Mr. Bean karácsonya :)

2010. nov. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tury Zsuzsa: Tűzpiros üveggömb

Nincs benne szó karácsonyról, de egyszer karácsonykor olvastam, és azóta mindig ez az ünnep jut eszembe róla :)

2010. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!