Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a UPC...

Mi a véleményetek a UPC műholdas tv szolgáltatásról?

Figyelt kérdés
Szolgáltatót akarok váltani.
2010. dec. 1. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt,hogy anno anyám azért ment el onnan,mert amikor már régi ügyfelek voltunk csúnyán szólva le**artak minket és csak az új ügyfelekkel foglalkoztak.Más problémánk nem volt velük,csak az,hogy nem törődtek velünk amikor bármire szükségünk volt,amit elvileg nekik telljesíteni kellett volna vagy legalább csak meghallgatni a bajunkat,de ők ezzel nem foglalkoztak,csak azzal,hogy az új ügyfeleknek benyaljanak.Hogy azóta mi van velük,nem tudom,azóta már átváltottunk.
2010. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is gondolok a váltásra. /a T-home-ra gondoltam/ A UPC-nél az új műholddal eltűntek a szabadon fogható nyugat-európai csatornák, van helyette román, lengyel, ukrán, moldáv, és egyéb -általam- szemétnek tartott csatorna.
2010. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én pont a T-Home-tól mennék el! Piliscsabán,kábeltévével fele annyi csatornát sem adnak! Úgy vettem ki a upc weboldalán,hogy jóval olcsóbb . Azt nem tudom,a upc áraira még rájön az áfa? Mert a másik bizony csak a netto árakat írja!

Köszönöm a "lehangoló" válaszokat. Nem tudom,mit tegyek...

2010. dec. 2. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!