Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szülinapi bulira kéne egy...

Szülinapi bulira kéne egy hely, ami viszonylag olcsó, Pesten hol tudnék ilyet bérelni?

Figyelt kérdés

Februárban lesz a 18. születésnapom és szeretnék egy bulit csinálni, a barátaimnak és nekem. Pesten hol lehet olcsóbban helyet bérelni? Italpult nem kell azt megoldjuk. És ha lehet nem egy kis pincére gondolok vagy ilyen koszos helyre, de nem kell menő csilli-villi sem. Egy éjszakára szeretnék bérelni, ilyen este 9-től hajnalig kb.

És persze hogy zenét is tudjunk adni, olyan felszerelés is kéne (vagy azt külön kéne fizetni?). Nem tudom hogy vannak ezek. DJ nélkül persze azt is meg tudjuk oldani.

Nem tudom mit kéne még írnom, de kb ilyen helyszínt keresnék.

Szívesen fogadok bármilyen ötletet, tanácsot, megköszönném őket. :)


2010. dec. 4. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb a kedvenc helyeteket (kiskocsma, vagy kisebb szórakozóhely (tehát mondjuk azért nem a corvin tető) is kibérelhetitek. Én már voltam ilyen bulin és ott úgy oldották meg, hogy az italpult az a szokásos volt (tehát az a kocsma bevétele) és így jóval olcsóbban meg lehet úszni a bérleti díjat, mindenki annyit fogyaszt, amennyit és nem az van, hogy vesztek egy halom piát, és az egyik havernak a haverjának a haverja, akit odahozott, nem ad bele semmibe, viszont mindenből a legdrágábbat issza.

Ahol én voltam, ott szedtek mindenkitől 500ft-ot, mint bulihoz hozzájárulást és ebben benne volt a dj is (biztos ti is ismertek olyan dj-t, aki mondjuk nem annyira ismert, esetleg sulibulit szokott csinálni, és pl 10esért vagy 20-asért(+benzin)+sör elvállalja az egész estét.

Én ahol voltam azok ilyen rendszerrel működtek, tehát az italpult a hely sajátja, dj-t és bérleti díjat pedig megosztjátok... De ha sokan lesztek, akkor simán egy ismertebb dj-t is felkérhettek, ha nem sztárdj...

Nem érdemes, hogy a zenével ti sz@rakodjatok, mert csak az van ilyenkor, hogy valakinek ott kell állni és az csak nyűg, ha jó a buli.

De ha monjuk nem hétvégén vn a buli, akkor hétköznapokon kevésbbé forgalmas helyeket is kiadnak így szülinapra. De amúgy én már voltam a hajón is zártkörű rendezvényen, igaz az gondolom nagyon drága lehetett :D

2010. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem szoktam olyan bulikra járni mint általában az emberek pl ilyen ZP, hajógyári, RIO meg nem tudom mik vannak még..szóval én nem járok ilyenekre. Egészen másra xD De pl ahova legtöbbször járok az a Kék lyuk (VK, jrock zenékkel nyomatva általában nem tudom mennyire ismered akár hallásra is ezeket), viszont a másik helyen ahol még esedékes lett volna ott egy balhé miatt (kiskorúak részegen az utcán..) nem igen szimpatizálnak velünk.

Kocsmába se járok :D Szóval így kevés a lehetőség ^^"

Az italpultról ez jó lenne, csak nem tudom mennyire hogy is mondjam "Örülnének" neki a meghívottak hogy ilyen drágák lennének az italok :S Mert szórakozóhelyeken azért elég drága szokott lenni helytől függetlenül.

DJ-t ismerek 4-et, ebből 2-vel vagyok beszélő-baráti viszonyban, ők szokták rendezni azokat is ahova én járok, már csak az a kérdés hogy ingyen vagy pénzért vállalná - ezt majd kiderítem :)

Az is eszembejutott hogy ilyen "belépő" díj lesz pár száz ft, viszont nem tudom nekem ez vhogy nem lenne szimpi ha meghívnának egy bulira és kérnék hogy fizessek még belépőt is (még ha nem is sok), persze örömmel megtenném mert miért ne segítenék, de nem tudom mások ezzel hogy lennének..ettől kicsit parázok :S

Persze nem is úgy gondolom mint a bulizsúrokon, hogy mindenki hoz még ajándékot is és sorba felbontogatom vigyorogva, nem azért hívnék sok sok embert hogy mindegyik ajándékot hozzon, inkább csak magát és a bulikedvét.

Hirtelen így ennyi jutott eszembe.

És köszi szépen a választ :)

2010. dec. 4. 22:18
 3/4 anonim válasza:
Pest központjában van egy tök jó olcsóm kivehető hely (50,000ft) tánctérrel, zenével, külön részekkel, ha valaki társasozni akar. Mivel olcsó a bérlés, így fogyasztani kell, de pesti árak alatt vannak az italárak, ami fiatalként sem megterhelő szerintem. gatsby.pub
2023. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2023. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!