Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak egy olyna...

Mit rajzoljak egy olyna rajzpályázatra, ahol Magyarország hirdetése a téma?

Figyelt kérdés
Olyat kell rajzolni, ami a legjobban jellemzi Magyarországot, vagy hazánkat, kiemelt látványosságait, jellegzetességeit mutatja be egy rajzban, s akár külföldön is megállná a helyét (tehát amit ők is ismernek országunkról). Nem jut eszembe semmi:/
2010. dec. 5. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

szépen rajzolsz? Ha én szépen rajzolnék akkor valami ilyesmit csinálnék.

Nagy rajzlapra körbe rajzolnám Magyarország határvonalát.

Majd azon belül rajzolnám le ami Magyarországra jellemző.

PL: Budapest helyére lerajzolnám a Lánchidat vagy valami szép épületet.Lerajzolnék egy hortobágyi juhász a nyájával.,vagy lovakkal.A Balatonra pár vitorlást.. a Kékes tetőt

..Szóval ami jellemző Magyarországra..

HA valaki szépen rajzol vagy ügyesen tud másolni annak ez nem akadály...JA és hogy a rajzlap teljes legyen a határvonalon kívüli rajzlapot ami üresen áll besatíroznám az zászlónk színével ..Persze az országot belülről nem,mert ott a rajzok vannak..

2010. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg szépen rajzolok, nyertem már több pályázaton, ez is arra készül:) Köszi az ötletet:) Mi is vmi ilyesmire gondoltunk, h többféle dolgot rajzolok bele Mo. térképre, csak nem tudjuk jó-e vagy sem:)
2010. dec. 5. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok..Én 20 éve voltam ált.iskolás.Akkor is volt rajzpályázat,de akkor a téma valami olyasmi volt,hogy a Világ ahogy te látod.Lehetett párban rajzolni.

Mi ketten az osztálytársammal fogtunk össze.(én nagyon jól tudok másolni,ő nagyon szépen festett) Mi összeragasztottunk 4 nagy rajzlapot,és középre egy nagy Földgömböt rajzoltunk.Majd miden nagyobb ismert országnak (vagy városnak) egy nevezetes épületét vagy nemzeti jelképét rajzoltuk le.PL.Ausztráliára koala macit és kengurut rajzoltunk.Indiára Tádzs Mahal került. Magyarországra a Parlament ,Angliára Big ben volt a téma..

Szépen kifestve.A földgömbön kívüli rajzlapon,hogy ne legyen fehéren üres,a lehető legtöbb zászlót felfestettük..

Nemcsak Magyarországon nyertünk vele,de Szovjetunióban is első helyezést kaptunk..Még ma is megvan az érme amit kaptunk..Szóval ezért is mertem ezt a tippet ajánlani..

sok sikert nektek..(ha már annyi sikeretek lesz mint nekünk anno 20 éve akkor megéri nektek is..)

2010. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet:) Am most vagyok 12.-es, általános iskolába nem érdekelt annyira a rajzolás, csak most középsuliba. Van pár képem, amit meg tudsz nézni:

[link]

2010. dec. 5. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú nagyon szépen rajzolsz!!
2010. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. dec. 6. 00:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg szépen rajzolsz, de ha nincs eredeti ötleted, akkor inkább ne. A szememben ez is csalás, és nemtudom, ha esetleg nyernétek, én a helyetekben biztos nem tudnék neki úgy örülni. Inkább agyaljatok tovább és sok sikert!
2010. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!