Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyikőtök fogja a szilveszter...

Melyikőtök fogja a szilvesztert otthon a gép előtt tölteni?

Figyelt kérdés
:P
2010. dec. 8. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Te biztos! :XD
2010. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én lehet. De legrosszabb esetbe összeszedek pár embert aztán Rock Bandezünk egy jót xboxon.

http://www.youtube.com/watch?v=2PFTzijisIU

2010. dec. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én, remélem nem. Nem akarok még Szilveszterkor is itthon lenni, elegem van már az itthonlétből.
2010. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En akartam, mar beterveztem, hogy megnezek valami jo kis animet, vagy horrort, megiszok kozben egy uveg pezsgot, csevegek a sok anime-fan, otthonulos sorstarsammal, aztan meg egy kis manga is beleferne, erre nem kitalaltak a barataim, hogy nagy hepajt csapnak szilveszterkor? Meg anyammal is megbeszeltek, hogy nehogy kifogast talajak, amiert nem tudok menni...


Mindez csak azert ciki, mert anyam belement, hogy szotfogadok es el kell mennem itthonrol. 20 eves vagyok...

(:

2010. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ÉN IS
2010. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 slora ***** válasza:
99-ben születtem,úgyhogy asszem én
2010. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!