Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » VV4 Gombi milyen magas?

VV4 Gombi milyen magas?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
172 cm. És borzasztóan fűt:)) Vagyis meleg szegénykém. De nem az a meleg aki csak vonzódik a saját neméhez. Hanem aki irtózik a nőktől. Nem gyenge pali.
2010. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne meleg amikor van barátnője?-.-"
2011. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

utolsó ennyire ne legyél naív!

szerinted a médiában mi igaz?

még a heterók kapcsolata sem igazi sokszor,csak kamu az egész.

attól,hogy "van barátnője"attól még lehet meleg.

Én úgy hallottam Seherezádé olasz pasija is meleg.

Ettől még lehet,hogy valódi a kapcsolatuk,de egy kapcsolatot bárki kitalálhat.Ha holnap azt mondom,hogy a szomszéd nénivel járok,akkor mindenki elhiszi.

Sok melegnek van kamukapcsolata.

Olyan is,amit tényleg csak a két fél tud,mármint,hogy kamu.De van olyan is,hogy mindenki tudja,hogy kamu,csak a tvben így adják le:DValamiért nézni kell a tvt.


Az a baj,hogyha meleg is,sajna ezt nem nagyon vállalhatta volna fel,mert csökkentek volna az esélyei a győzelemre.

A VV nézők 90% buta ember,mi kell nekik?A szerelem,meg a sok heteró baromság.Ez egy műsor,el kell adni,az igazságra senki sem vevő:)

2013. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írnak mindenhol mindent.

Azt nem lehet tudni mi igaz,mi nem.

De szerintem nem is fontos.

Ha heteró vagy,akkor miért érdekel?

Ha meg meleg,még ha meleg is,akkor sem biztos,hogy akar párkapcsolatot vagy bármit,meg majd pont tőled?:)

Kizárt.

Szerintem a híres embereket alapból jobb nem megközelíteni ilyen céllal.Szerintem a híres emberek inkább keresnek,minthogy őket keressék,nem szeretik szerintem ha zaklatják őket.

Csak arra utaltam,hogy nem kell naívnak lenni,bárki kitalálhat bármit.Amíg valaki nem maga ismeri be,addig úgy is max pletykának minősül egy dolog.

2013. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is olvastam ezt is-azt is fórumokon,aztán mi igaz belőle ki tudja.?

A magánügye mindenkinek nem kell velük foglalkozni,vagy a pletykáknak bedőlni feltétlen:)

2013. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Seherezádé olasz pasijáról is csak úgy pletyka szinten hallottam,aztán kitudja igaz-e vagy sem:)
2013. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!