Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olcsó kocsma Pécsen, ami még...

Olcsó kocsma Pécsen, ami még kulturáltabb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 21:29
 1/3 anonim válasza:

Hát elég sok van :) Ami szerintem kocsma kategória de azért színvonalasabb és nem 5 év az átlagéletkor az talán Jam es Kino. Ezek egymással szemben vannak a hungária úton. Enyhébb színvonalú de még elviselhető a Papucs, akkor nekem nem kedvencem ugyan, de sokan járnak a Csalogányba és a Lions-ba, ezeknek ugyanaz a tulaja szoval kb egy szint, de sok a díszpinty akik oda járnak ha számodra ez a jó. Kantabár se rossz...

Én nem vagyok nagy kocsma hívő, ahova gyakran járok az Cooltour (jó a forraltbor:)), esetleg Sufni..ezek olyan határeset helyek...

De attól függ mi okból érdekel.

2010. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inni és szórakozni a haverokkal, csak nem akarunk ilyen "szép" helyekre menni mint Stardust, Sirano, stb
2010. dec. 18. 07:34
 3/3 anonim válasza:
Akkor Jam ami kulturaltabb, vagy Papucs. :)
2010. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!