Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Farsangi ötleteket kérek! Ti...

Farsangi ötleteket kérek! Ti milyen vicces műsort adtatok elő vagy akár találtatok?

Figyelt kérdés
Nemsokára farsang,8.-sok vagyunk és utoljára kellene csinálni egy VICCES farsangi műsort...Az osztálytárasim nemszeretnének táncolni...szóval a tánc kilőve...Keresgéltem a neten de egy db normális műsort sem találtam...Lécci segítsetek....Tudnátok ötleteket küldeni? Vagy akár egy netes linket amiről tudunk majd koppintani :)
2009. jan. 22. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mi is felsösök voltunk mikor a köv müsorral nyertük meg a farsangot.

beöltözünk kannibáloknak. vekete feszülös ruha, feketére kent arc, kezek, és füszoknya. a fiuk a vadászok voltak, és fogtak egy szafariembert, aki afrikai vadásznak volt beöltözve. a legkisebb srác volt, öt gúsba kötve, egy boton hozták be. közben egy fiu ütötte a tam-tam dobot, mi meg lányok utánna sikitoztunk , örültünk az ebédnek. a terem közepén egy nagy "üst"(egy szüreti óriási edény) volt amit bevontunk állatbörrel, hogy ne legyen nagyon müanyag, és körbe raktuk fával. volt egy sámán, aki bele szort, répát, meg mindent, és bele tették a vadászt, és megkevergették, a sámán intett hogy kaja és rárontottunk és dobáltuk a csontokat, amit a "vadász" adogatott ki. és a végén egy csontváz lógott csak ki az edényböl, amit szintén a vadász fogott és tartott belülröl. a végén mindenki össze esett, mikor a sámán rájött hogy valamit kifelejtett és az egy leves por volt. nagyon hatásos volt a tam tam dob, mert lassan kezdte és mikor már megfött a kaja és a intett a sámán az evésre már nagyon pörgött a dob.

kb 3 perc volt az egész müsor, de mind a beöltözés mind csontváz kilógatása nagysiker volt.

2009. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves előttem válaszoló, ezt a műsort mikor mutattátok be, mert én emlékszem egy ilyen farsangra, igaz, nem most volt :)
2009. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezt már nagyon régen talán 94-ben. hú így leírva még sokkal régebbinek tünik.

és hogy emlékszel rá, hogy benne voltál a müsorban vagy nézö voltál. :D

2009. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

POMPONOZZZ !!! SZóval a lányok pomponoznak a fiúk fociznak

Ruhacsere(GYORS, NAGYON GYORS,A NÉZŐK ELÖTT) a fiúk tánncolnak szurkolnak, pomponoznak szoknyában, a lányok fociznak, gólt rúgnak boldog mindenki. ÉÉÉÉÉÉÉÉLLLLJENNNNNNN!!!!A RUHACSERE ENYI: a fiúk leveszik e focis gatyát alatta szokanya van már alapból leveszik a mezt, alányok felkapják a mezt( TÁNCOLVA)

2009. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

mi nekünk ma volt a farsangun most sztárpanoptikum volt ilyen réggebbi 80-90-es éveki sztárok én madonna voltam!!

nyertünk!!!!

tavaly festmények voltunk!!!mona lisa,sikoly stb.én a hermelines hölgy voltam(bár görényt fogtam)

és akkor is nertünk!!!! :D :) :P

2010. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! mi 2 éve 1 olyan műsort csináltunk, amiben van minden.nem mi voltunk a "rendezők"de mégis nekünk lett a legnagyobb sikerünk. a csillag születik című műsorból merítettünk ihletet. az első rész 1 rapszöveg volt. 2 ember rappelt és 3 ember hátul vokálozott. persze a rap témája az iskola volt. mikor lementünk már is nagy tapsvihar volt. de még csak ezután jött a legjobb rész!! igaz hogy írtad hogy nem akartok táncolni, de azért leírom. nos a bad boys-nak öltöztünk be és és ennek aztán lett sikere! a közönség állva tapsolt fütyültek meg minden! ezután volt még 1 szám az 1ik fiú néptáncolt és mivel a társa beteg volt a söprűvel helyettesítettük...vicces volt :D a végén felmentünk és kb. 5 percig haljongtunk meg vissza is mentünk akkora sikere volt!!
2011. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lili05 válasza:
Még írhattok sokat nekünk is jól jön az ötlet.
2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mi voltunk: kalózok, cowboy-cowgirl, havaii táncosok fűszoknyában, cigányok, oroszok meg mesefigurák
2014. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!