Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyesek...

Miért van az hogy egyesek szerint mivel heavy metal-t hallgatok és airsoftozok, valamint légpuskával lövök felnőtt koromban pszichopata lesz belőlem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora hülyeség már?

Miért lennél az?Egyértelműen nem csak ha akarod!

2010. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem az öregek mondják ezt?

Korosztály függő, akik még a PC-t se tudják bekapcoslni, sz*rnak mindentől, hogy jaaj ezek a mai fiatalok... -.-

2010. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen szüleim meg a nagyszüleim a meg a családom mondják ezt,meg h miért nem a mai zenéket hallgatom,de vazze a pokolgép 30 évvel ezelőtt jobb zenét csinált mint ezek a mei "zenészek"(sorry ha valakit megbántottam)ez meg h jól lövök(helyezést is értem már el)szerintem megint nem rossz mert legalább valamiben jó vagyok
2010. dec. 23. 18:18
 4/9 anonim válasza:

én csak gratulálni tok neked és minden tiszteletem a tiéd

én is tolom az airsoftot és néha (hobbiból) lövöldözök (ij,légpuska)

szerintem max katona lehetsz nme pszichopata

ui.: a családodat ,,kedélyeswen'' üdvözlöm hogy ilyet mondanak a gyerekükre

2010. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rájuk. Én thrash/death metalt zenélek, szintén airsoftozok és légpuskával lövöldözök felnőtt koromban... és itt jön a csavar: nő vagyok. Hogy mások szerint milyen vagyok, az meg nem érdekel - addig, amíg nem bántok senkit.
2010. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én Aurórát toltam+ Ramonest és gyerek koromtól légpuskáztam.

Álandóan basztattak érte. Aztán katona lettem. 23 éves koromra lájtos melóval elértem azt, amit a szüleim 40 év alatt ketten, kemény munkával. A rock örök és elpusztíthatatlan. Az alapvető fegyverkezelést meg minden fiúnak tudnia kellene.

Az előttem szólóval meg szívesen megismerkednék!!! :)

2013. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) 17éves lány vagyok, lőtérre járok, és imádom a légpuskámat, mellé szintén metált hallgatok. Nos, sokszor mondták nekem is, hogy nem vagyok normális :D de nem érdekel :D
2013. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A heavy metal zene ízlés kérdése a lövészet teljesen természetes én elég kis koroban kezdtem de semmi bajom
2013. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Párna csata válasza:

5 éves korom óta hallgatok rockot(még apámmal hallgattam anno) 4 éves korom óta slaviazok

10 éves korom óta motorozok. Nagyszüleimtől halgattam mindig hogy jajj drogozni meg bűnözni fogsz embert ölsz sátánista leszel jajj. Itt vagy 16 évesen és normális ember vagyok még mindig. Puszta előítélet. Basszál rájuk és üvöltsön a rock🤟

2023. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!