Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Itt a szilveszter, és a...

Itt a szilveszter, és a legjobb barátnőmmel töltöm. Van egy másik barátnőm akit szintén meghívtam nemrég, de mégsem akarom hogy jöjjön. Hogy mondjam el neki anélkül hogy ne bántanám meg?

Figyelt kérdés
mert nem annyira bízom benne és a legjobb barátnőm sem bízik benne annyira és elvileg szeretne jönni, de én már nem akarom hogy vele is töltsek egy ilyen eseményt.
2010. dec. 27. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mostmár bírd ki és máskor gondolkozz hamarabb. Utólag visszavonni egy meghívást oltári parasztság.
2010. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Jókor jössz rá -.- Amúgy ezesetben kicsit érdekes, hogy egyáltalán barátnőnek hívod...
2010. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%
Mondd azt h mégse lesz megtartva, mert anyudékkal töltöd, és közbe mégis megtartod.
2010. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Gondolj bele hogy veled csinálják ezt hogy készülsz a bulira föleg h megvan h hová mész és egyszercsak szilveszter elött amikor már nem nagyon tudsz variálni mondják h ne menj.Elrontod a másik ember napját,ráadásul ez egy olyan nap lenne amikor buli van és öröm.Szerintem is legyél már annyira korrekt h kibirod még ha a másik barátnöd ellenzi is(lehet csak féltékeny).Ennél már csak azt tartom gázabbnak amikor valakit dobnak karácsony elött 1-2 nappal vagy aznap,na az egy nagy paraszt ember.

Lehet amugy h a végén jol sül el a dolog és tök jo fej lesz és jolsikerül a buli.Egy hibába viszont ne essél,csak azért mert már nem szimpi és nem kivánatos vendég(ha mégis mehet veleket)akkor ne rontástok el avval a a szilveszterét h ki is mutatjátok h mennyire nem jo h ott van,és nektek se ugy induljon az ujév h de szar egy buli volt,mert ott volt ez a "nemkivánatos" csaj.

2010. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, de istentelen álszent debilnek kell lenni ahhoz, hogy az első két kommentet leszavazza valaki... menjetek már... Aki lefelé ujjacskát adott, az megsimogatná a kérdező fejét? Vagy netán ő a kérdező...? Ez nem változtat az igazságon.
2010. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, végülis eljött és tök jól éreztük magunkat, valójában az utolsó előtti kommentelőnek köszönöm, mert ő semleges választ adott idézőjelbe, nem szidott le mint a többiek. Nem azt kértem hogy leszidjatok hanem tanácsot :) az utolsó kommentnelőnek nem volt túl sok értelme a válaszának, de nem én adtam lefelé mutató uujjat. :)
2011. jan. 4. 15:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Na örülök hogy jól sikerült a buli.Jól döntöttél h végülis eljöhetett a csaj.Felnöttes viselkedésre vall amit csináltál.Gratula.Boldog Újévet!
2011. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. jan. 6. 15:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó válaszoló, akinek "nem volt értelme a kommnetjének". Én írtam a második kommentet is, és igenis volt értelme, max te nem értesz vele egyet :)

Amúgy valóban jól döntöttél végül, grat és BUÉK.

2011. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ez is igaz :) köszi és neked is !! :)
2011. jan. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!