Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nincs programom szilveszterre,...

Nincs programom szilveszterre, mit csináljak?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és abszolut nincsen programom 31ére. senki nem hívott sehová, pedig ugy elmennék egy jó házibuliba, vagy valahová bulizni.

eddig életemben 1szer voltam bulizni szilveszterkor, 2007ben, azóta viszont nem.

mit csináljak?


2010. dec. 27. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
merre laksz? hátha olvassa valaki a közeledben és elhív
2010. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rácalmáson lakok, de itt a környéken el tudnék menni bárhová (Dunaújváros, Kulcs, Nagyvenyim, Mezőfalva)
2010. dec. 27. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
És hova szeretnél menni ? Mert engem csak nagyon messzire hívtak, de olyan távol nincs kedvem menni. Szóval ha valamerre errefelé, akkor akár el is vihetnélek (ugyanis közelemben mindenki jó messzire lepattant :D).
2010. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
teljesen mindegy hogy hová megyek, csak menjek valahová. és ha lehet akkor hasonló korúakkal legyek együtt mint én
2010. dec. 27. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vágom , hogy hol van Rácalmás, de 19 vagyok, ha ez jelent bármit is. :D
2010. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fejér megyében van, Dunaújváros mellett. kg 60 km-re van Pesttől déli irányban.
2010. dec. 27. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Na megnéztem.Hát azért ez is elég cinkes. 120 km :D
2010. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

120 km az fejenként 60, ha egymás elé megyünk. (én: Pest, fiú, 24 év) Előnye mégis van az online party-hoz képest, bár mindegy, hogy szilveszterkor találkozunk, vagy máskor.

2010. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!