Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » FIÚK? LÁNYOK! Te hány éves...

FIÚK? LÁNYOK! Te hány éves korodban kezdtél el discóba járni? Hány éves voltál amikor elvesztetted a szüzességedet?

Figyelt kérdés
(Nem a sulidiscóra gonolok.) ::))
2010. dec. 30. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

20 évesen voltam először diszkóba, de azóta se sűrűn mentem. A szüzességemet pedig 18 évesen vesztettem el. Szeretek szórakozni, de jobban kedvelem az értelmesebb szórakozási módokat, ahol az IQ-szint valamivel 10 fölött van..

És akkor most lehet lepontozni, meg minden begyöpösödött vén sz.rnak elhordani :)

21/N

2010. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is 18 voltam voltam, amikor elveszetettem...

Discoba elég korán kezdtem el járni, azt hiszem 16-17 évesen... és legtöbbször minden hétvégén mentem. Jó is volt! :)

30 éves vagyok már, anyuka... :)))

2010. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Mindig is imádtam a partyt..

14 éves koromba vesztettem el a szüzességem.

82/N

2010. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem jártm soha discoba, mert sztem a discokba gáz emberek járnak, vagyis legalbbis van egy stílus meg egy értékrend, ami ott jellemző, ami nem én vagyok.

18 évesen voltam először a morrisons operában, az disco, mondjuk nem a legrosszabb fajtából, de nekem az is elég volt...

Bulizni ettől függetlenül endszeresen járok kb 16 éve korom óta.

A szüzességem pedig 17 évesen vesztettem el, de ennek a bulizáshoz semmi köze, mert nem buliban ismerkedtünk meg és nem is igen jártunk együtt bulizni (3 évig voltunk együtt).

26/N

2010. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, de akkor az nem lehet ,hogy a fiúk mindjárt 8.osztály után discóba járnak. Vagy változó?
2010. dec. 31. 10:20
 6/15 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyanok is, akik 14 évesen diszkóba járnak, de mondjuk a legtöbb helyen (a lepukkant falusi diszkókat leszámítva) eleve csak 18 év felett engednek be. Tinidiszkóba esetleg 16 felett...

De hidd el, hogy a diszkó tényleg nem alkalmas se szórakozásra, se ismerkedésre (és mielőtt megkérdeznéd, nem tudom, hogy minek járnak ilyen helyekre emberek, tényleg)...

2010. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
tényleg falun lakok
2010. dec. 31. 15:11
 8/15 anonim válasza:

és arról még nem hallottál, hogy kölcsönkérik a személyit? mindenki ezt csinálja ...

én amúgy imádok discoba járni.

15 évesen veszítettem el és 16-17 éves koromban voltam először dizsibe :)

19/L

2011. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szűz vagyok és sosem voltam diszkóban. 23/F
2011. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

13 evesen kezdtem el jarni,es meg szuz vagyok!


13/F

2011. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!