Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Buliban hogy közelítetek meg...

Buliban hogy közelítetek meg egy lányt?

Figyelt kérdés

És kérlek szépen benneteket, hogy ne csajozós dumákat írjatok, mert azok véleményem szerint nem válnak be. Lányok véleményét, szintén szívesen hallgatom meg, hogy ők milyen formáját szeretik a közeledésnek.


17/F


2010. dec. 30. 11:27
 1/7 anonim válasza:
spontán...
2010. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg egy picit részletesebben szabad kérnem :)? Én pl először szemezek vele, mert abból nagyon sok minden kiderül. De mások véleményére is kíváncsi vagyok, hogy hogy folytatják a szemezést, mivel mennek oda (én táncolni szoktam felkérni az illetőt), vagy bármi ilyesmi, ha nem szemezéssel, akkor hogyan. Köszönöm!
2010. dec. 30. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Bulitól függ:D Általába én rapbulikra járok szemezek vele egy kicsit (Ha tudok:D) aztán odamegyek és ez is helyzettől függ.:D A lényeg a csajt hagyd többet beszélni, így asziszi milyen jó veled beszélgetni, megérted, meg ugyan arra a témára gondoltok..közbe észre se veszi hogy te csak egy pár szót mondasz:D:D
2010. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

13:23


Ez jó nagyon, tényleg, de például én személy szerint olyan vagyok, hogy alig beszélek, ha valaki esetleg odajön hozzám "ismerkedni". Szóval biztos vagyok benne, hogy a lányok kb 90 %-ánál ez tökéletes, de mi van akkor a maradék 10 %-kal (én)? :D


L/16 :)

2011. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha kiderül a szemkontaktusból, hogy mutat némi kis érdeklődést a lány, de te nem mersz egyből, egyedül odamenni hozzá, akkor kérd meg az egyik nagydumás haverodat, hogy hívjátok ki őt és egyik barátnőjét csocsózni, vagy biliárdozni.
2011. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap a szemem is csalt, úgy éreztem, h visszaszemez a lány, méreget, de közben mikor odamentem, nem akart táncolni. Szóval nem a bátorsággal volt a gond (bár lehet h kicsit későn mentem oda, de nem tudom a 3mp-s szabályt betartani, annál nekem több idő kell arról hallottatok? véleményetek erről?) Bármiféle versenyre pedig legtöbb szórakozóhelyen nincs se csocsó, se billiárd asztal se más.
2011. jan. 1. 17:13
 7/7 anonim válasza:
13:23 sok csajnak ez nem jön be, meg ez kicsit manipulatív, antiszociális személyiségzavaros
2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!