Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookon láttam egy olyan...

Facebookon láttam egy olyan oldalt, h "20 SMS, amit nem szeretnél, ha apád látna" (? )

Figyelt kérdés
Csak úgy tudom megnézni, ha rámgyek, h tetszik, de nem szeretnék. Valaki be tudná másolni ide? :P Köszii
2010. dec. 30. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. hali, apám gyanusnak tartja a karácsonyi ajándékát... azt mondja ez egy használt makett... ha rájön, hogy az apádtól loptuk.. végem....! Ödön


2. Felpróbáltam a szoknyát amit küldtél, combnál kicsit szorít, de szerintem csini. Zsoltika 


3. Mit is mondtál tesin..... 5ezerbe mi van benne??? Karcsy


4. jajaja itt is nagyon fasza a buli... épp az elöbb hánytam tarkon valakit... szerencsére nem látták h ki volt...és most mindenki engem keres.. köztük vagyok én is:)


5. Zsír volt a cucc amit hoztál... durva, hogy otthon a szekrényedben megterem!


6. Gyurika... ha apád megtudja, hogy tegnap részegen eladtad a kocsiját vaterán..... csuda egy világ lesz!! =)


7. Elmondtad már szüleidnek? Nem ártana beszélni velük.. már 2 hónapos..... Pusza


8. Szia! Kerestelek tegnap a buliban. Megtaláltalak?


9. Ha a szüleid lelépnek hétvégén, újra csinálhatnánk az ágyukban...... Írj!!!


10. Na hogy vagy, Töki?! Tegnap durván nyomtad... háton fekve hánytál, miközben a Marseilles-t énekelted! Sosem láttam hasonlót.... Majd írj! csumi


Csak ennyi van, de szerintem folyamatosan fogják majd felrakni.

2010. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon rendes vagy, köszönöm;)
2010. dec. 30. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs mit:)
2010. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!