Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem akarok egyedül szilveszter...

Nem akarok egyedül szilveszterezni! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és sajnos most derült csak ki, hogy egyedül leszek szilveszterkor. A barátaim mind elígérkeztek, barátnőim pasijukkal lesznek, az én páromnak viszont dolgoznia kell.

Gondoltam elindulok egyedül, aztán majdcsak kikötök valahol. Vagy Ti mit tennétek ebben a helyzetben? :)


2010. dec. 30. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Magamat :)

Komolyra fordítva: a párodat nem zavarná, hogy "majdcsak kikötsz valahol"? Legalább ne egyedül indulj bele a fagyos szilveszteri éjszakába.

2010. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fent vagy facebookon? nekem több ismerősöm is kiirta,hogy ki merre szilveszterezik/ vagy ajánljanak neki valami tippet,hova menjen és ugy láttam bejött,mert visszairtak és elhivták magukkal...egy próbát megérne,nem?

azt énsem tanácsolom,hogy egyedül menj ki...

2010. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is egyedül leszek otthon :/ egyedül ne menj el
2010. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!