Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek szilveszterkor...

Szerintetek szilveszterkor elfér egy kis szivacs a melltartóban?

Figyelt kérdés
Másik városban vagyok, úgyhogy nem is pasiznék. Így jobban érezném magam, viszont akkoris úgy érzem átverés. 25/L
2010. dec. 31. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem :) Fiú vagyok, azt mondom amit gondolok nem amit mások hallani akarnak.

Egyrészt, én nem érezném magam jobban ha zoknival tömném ki a boxerem, hisz tudném, hogy átverés.

Ha én nem érzem jobban magam, abból az következik h másnak akarok tetszeni, akkor pedig csajozni akarok, akkor pedig inkább az őszinteség mint a ledöbbenés az ágyban :)


(Persze a te esetben pasizásról van szó :D)

2010. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elfér.

Nekem az összes melltartómban van egy kis szivacs:)

Nincs abban átverés, főleg, hogy nem pasizási szándékkal mész szilveszterezni!

15/L

2010. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Ne mááár, minek? :D

Szerintem fölösleges, de ahogy érzed.....

2010. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
95%
Ha nem is akarsz pasizni, akkor minek? Te jobban érzed magad tőle? Mert ha igen, akkor oké, de ha nem akkor tényleg abszolút semmi értelme nincsen.
2010. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán megengedett:) Mondjuk magadat vered át, jobb lenne ha elfogadnád a tested, ahogy van.
2010. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Ha nem pasizni akarsz, akkor minek? :D :D :D

De tőlem kitömheted, sokan csinálják. :) Meg vannak a push upok, azok sem a valóságot mutatják. Én is push up melltartókat hordok, mert úgy jobban érzem magam. Szal nyugodtan, még akár otthoni városban is. :D

Jó partizást és B.U.É.K

2010. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ha jobban érzed magad tőle, akkor simán. BUÉK!
2010. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kivágott felsőben megyek és úgy jobban érezném magam :)
2010. dec. 31. 11:46
 9/13 anonim válasza:
68%

1. Ha ilyenen gondolkozol, akkor igenis pasizni akarsz. Valakinek tetszeni, még akkor is ha saját magadnak se akarod bevallani. Ahogyan ezt az előtten író fiú is írta.

2. Ha te ettől jobban érzed magad, akkor ott valami nem oké, mondjuk nem vagy megelégedve a külsőddel. De ha aztán felcsípsz így a fickót, aki elkezd ott is simogatni, hááát...elég nagy csalódás éri őt, téged meg szégyen.

De ha te ezt vállalod, hát tegyél be szivacsot. De én nem látom az értelmét.

Magadat és a környezetedet is átvered!

2010. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ettől érzed jobban magad, természetesen szivacsos melltartós vegyél fel! Én majdnem mindig abban vagyok, és szerintem semmi átverés nincsen benne!
2010. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!