Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha regisztrálok 1 póker...

Ha regisztrálok 1 póker oldlra miért kötelező megadni a címet és telefonszámot?

Figyelt kérdés

És mit kezdenek vwle ha én pl csakis az ingyen játékpénzes szobákban vagyok? Minek nekik cím és tel. szám pl ezesetben?

Szokták zargatni az embert akár telefonon akár levélben? (persze ha nincs tartozása sem semmi hasonló) Egyenlőre óckodom ezen oldalaktól tudniillik nem szivesen adnám, ki semmilyen weboldalon regisztrációkor a személyes adataimat. Ez vezélyes nem?


2011. jan. 3. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is furcsállom, hogy mennyi helyen elkérik, és sokszor gondolkodom, hogy miért, de nem találok rá magyarázatot.
2011. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Regisztrációnál nem tudhatják, hogy te csak az ingyenes szobákat látogatod. Adatvédelmi nyilvántartási azonosítóval kell rendelkeznie az oldalnak, ha nincs, inkább ne regisztrálj.
2011. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt hol találom? Gondolom a nagyobb nevesebbeknek van ilyen nem? Elég sok pókerterem hírdeti magáról hogy világszinten vezetőpozicióba van. (pl bwin, pokerstars stb...) gondolom ezen oldalak megbízhatóak. Inkább mégse regeljek?
2011. jan. 3. 18:48
 4/12 A kérdező kommentje:

18:35


láttam már pl sima fórum regnél is hogy kérték.

2011. jan. 3. 18:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert például ha nyersz egy jegyet egy élő meccsre, szerinted hogy érjenek el, hova küldjék a jegyet stb..., azt tényleg nem tudhatják, hogy te csak ingyenesen játszol, de arról is be lehet jutni ilyen versenyekre és akár nyerhetsz is.Engem soha nem hívtak, pedig legalább 5 éve be vagyok regisztrálva több oldalra is.
2011. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És valóban nincs "zaklatás" se levél (rendes igazi) se telefon? Amit írtál az világos, viszont engem ne keresgessenek, amég nem pénzel jáccok, ezt nem tudtam hogy időnként hívnak e stb.
2011. jan. 4. 11:06
 7/12 A kérdező kommentje:
No meg persze az sem mellékes hogy bennt van az ember mobil száma címmel, névvel a rendszerükbe. Mi a garancia hogy nem adják ki bármilyen céllra is másnak?
2011. jan. 4. 11:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondom, engem a büdös életbe nem hívtak, írtak, semmi.

Ne parázz, a családból 3-an vagyunk fent különböző oldalakon, soha semmi nem történt.

2011. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most épp azt javasolták hogy írjak be falls adatokat mert amég játékpénzel játszom baromira senkit nem érdeklek ha meg igazival akkor értelmszerűen adatok kijavítva.
2011. jan. 4. 18:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, te tudod, ha nem hiszel nekem, akkor nem...
2011. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!