Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Amerikában tényleg tiltott az...

Amerikában tényleg tiltott az online poker?

Figyelt kérdés
Ez hogy lehet hogy pont az amcsiknak van tiltva? Kb az összes póker oldalon ki van írva hogy az amerikaiak ki vannak tiltva. És ahogy hallottam a pókert a tv sem adhatja. Ez hogy lehet 1 olyan országba ami a szabadságát hírdeti?
2011. jan. 3. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez b@romság.Én rengeteg amerikaival ismerkedtem régen ott.
2011. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2007 óta van ez több cikk is van erről a neten és ezt a saját szememmel láttam, hogy az oldalak többségén ki van írva hogy amerikaiak nem regisztrálhatnak. Multkor volt a híreadóba a tv-be hogy még csak most kezdenek el egyáltalán csak gondolkodni az enyhítésen.
2011. jan. 4. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én a devilfish-en játszottam amerikaiakkal, igaz 2 éve kb. utoljára, de játszottam.
2011. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy Amerikában tiltott, de lehet, hogy egyes oldalakon nem szívesen látják az amcsikat.


Hogy hogyan lehet? Ez a kérdés már értelmetlen. Amerika már nem a lehetőségek hazája és nem a szabadság földje. Például: nem engedik be a mexikóiakat. Pedig a lehetőségek földje (elvileg) nem?

2011. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
16%
magyarországon isxd
2011. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!