Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » V a n itt valaki akinek a...

V a n itt valaki akinek a rajzolás a hobbija?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rosszul írtam a kérdést, de máshogy nem fogadta el.

Szóval kiselőadást kell csinálnom belőle, szeretnék pár ötletet kapni.

Köszönöm.

15/L


2011. jan. 3. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
yess
2011. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudnál mondani pár szót róla? Pl: milyen gyakran szoktál és miket? Szoktál-e versenyeken részt venni? Miért szeretsz rajzolni?:D

Köszi, ha válaszolsz.:)

2011. jan. 3. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Na így, hogy van kérdés, lehet is válaszolni. :)

Kbe hetente egy kép készül el, de nem rajzolok minden nap. Portrékat rajzolok, mást nagyon nem, nem ejből sajnos, csak képekről. Elég jól megy így, de versenyekre nem járok, mert nem vagyok se képzett, nem is tudom a "helyes" technikákat, magam kikísérleteztem, hogy hogy jó nekem. Tehát én csak úgy magamnak rajzolok. Grafittal és szénnel dolgozom.

2011. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*fejből
2011. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én néhanapján ha van rá kedvem/időm, akkor rajzolok, csináltam pár régebbi irredenta plakát alapján rajzokat, de mostanában dolgozom egy sajáton.
2011. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 1-2 naponta készül 1-4 rajz:) A legtöbbet kiszínezem filccel (Giotto vagy MILAN vagy ICO), néhányszor árnyékolok 2B, B HB, H és 2H-val ezek Faber Castellek, kb. 8 éve rajzolok, nem járok versenyekre, nem nekem valók... Rajzolok m mindenfélét sárkányokat a legtöbbször, tankokat,m anthrokat, járműveket, autókat és tök király mindegyik:) Kihúzófilcem Edding S-es (05 mm) vagy ICO 04-e, ezek alkoholosak:)

Egy pár kép:)

Remélem múúkodik a link

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tigergrouppe 182

2011. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tetszenek a rajzaid.:)

Köszi.

2011. jan. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!