Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Sztár FM rádióadó másnál is...

A Sztár FM rádióadó másnál is "eltűnt"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szolnoki vagyok, UPC kábeles szolgáltatással nézzük a tévét, hallgatjuk a rádiót.

Két napja kb egyszer csak elhallgatott a Sztár FM rádió, nálunk mindig az megy háttérzajnak, a gyerekek is imádják. :) A nevét továbbra is kiírja, de nem szól. Elvileg több helyen is bejött, de most egyiken sincs. Megnéztem a csatornakiosztást a neten, ott elvileg még benne van a listában. (2011-es)

A kérdésem az, hogy másnál is jelentkezett-e ez a dolog, tehát hogy egyik pillanatról a másikra nem szól az adó?

Már végigkerestettem automatával is, hátha csak "elbújt" de nincs meg. :(

Elsősorban szolnokiak válaszát várom, de persze ha az ország más területén is előfordult ilyen, köszönöm, ha elmondjátok. :)


2011. jan. 4. 00:23
 1/3 anonim válasza:

szia

a Sztár FM Rádió végelegesen megszűnt sajnos:((

mi is csak azt hallgattunk éjjel-nappal, úgyhogy nagy veszteség..

nekem nincs upc-m, de találtam egy netes rádiót amin ugyanolyan zenék mennek!

[link]

csak rá kell kattintani a linkre és már megy is és tényleg azok a zenék!:)

2011. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen itt is a linket! A másik kérdést is én írtam ki, miután erre napokig nem jött válasz...

Jelenleg a helyi rádióadót hallgatjuk a gyerekekkel, a zenék ezen is jók, csak nem olyan folyamatosan adják, mint a Szár FM-en, de a semminél ez is jobb. :)

2011. febr. 2. 09:29
 3/3 A kérdező kommentje:
kimaradt egy t... Sztár FM :)
2011. febr. 2. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!