Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » VV Ildi hogy kiborult már a...

VV Ildi hogy kiborult már a műveltségi vetélkedő miatt? Éva szupi volt ma, nem?

Figyelt kérdés
Éva nagyot nőtt a szememben!!! Milyen művelt egy feje van... Eddig is ő volt a kedvencem, ezután még inkább!!Hajrá Éva!
2011. jan. 12. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is láttam,nagggyon kemény volt!Én is szerettem és szeretem is az Évát de az tény hogy nagyon meglepődtem rajta hogy mennyi ész szorult a fejébe!!! :)))

Ildi ... hát róla ne is beszéljünk,de szerintem teljesen mindegy ... akárkit vinne párbajozni,így is úgy is Ő marad kint!!! :)))

HAJRÁ ÉVA!!!!!!!

2011. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
nagyjából egy szinten is vagytok
2011. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Akkora kamu volt az a vetélkedő hogy csak na:S


Saját magam által kitalált kérdésekre én is tudom a választ.

Ráadásul többször is rosszul tudta a választ..


Amúgy Ildit se csípem.

Szóval nem az ő védelmében mondom.

2011. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ildi most nagyon csúnyán elvérzett, és nem csak azért, mert egyik kérdésre sem tudta a választ, hanem a reakciója miatt.

Én egyiküket sem szeretem, de ebből a helyzetből most valóban abszolút Éva jött ki nyertesként - és ő sem csak azért, mert tudta a legtöbb kérdésre a választ.

2011. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaz aki azt írta h saját kérdéseimre én is tudom a választ,mert egyértelműen azért teszem fel mert tudom.

DE azért avval megcáfolta hogy tudta azt is amit tőle kérdeztek.A baj avval volt h elkezdte darálni a sok kérdést amiben valószínű nem volt jártas Ildi és ideje sem volt sok gondolkodni rajta.Én pl. biologiában tettem volna fel a kérdésem mert azt érzem közel magamhoz,de pl egy történelmet évszámokkal nem tudnék tuti megválaszolni.

Evvel azt akartam mondani hogy tényleg lehet h Éva kiválasztotta a neki legkedvezőbbet az más h Ildinek is megolt rá az esélye.Az tényleg gáz volt ahogy Ildi kiborult meg h erölködött a fekvőtámaszok miatt,szerintem az elején tisztázni kellett volna h akkor szavalnak vagy fekvőznek.Az biztos hogy Ildi evvel a "produkciójával" iszonyatosan sokat vesztett,szerintem még aki eddig kedvelte az is meggondolta magát.Eddig se tartottam sok esélyt h visszamegy de így hogy ezt eljátszotta,mondhatni még a maradék esélye is elment.Amúgy nem szeretem egyik csajt sem szóval nem húzok egyik felé sem.

2011. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én csak annyit tennék hozzá, h Ildi tényleg nagyon gáz volt.És jó, hogy első körben olyan kérdést tett fel Éva sorban, amikre tudta a választ.

És abban is látszik Ildi rettentő tájékozatlansága és butasága, hogy arra a kérdésre, amit Ő tett fel, ROSSZUL tudta a választ!!!

Emlékeztek, Éva 11 színt mondott, mire Ildi kijavította 12-re és motyogott vmi megalázót. Csak fel kellene homályosítani a hisztigépet, hogy Az ember tragédiája 3keretszín+11 történeti+1 keretszínből áll! Szóval Éva végülis valamilyen szionten még jót is mondott, hisz 11 tört-i szín van benne, de a mű összesen 15-ből áll. Na ez az égő!!!

És Ildi dumája, hogy "persze, tőlem tök nehezeket kérdeztetek..."-basszus, egy magyar nehogy már ne tudja, hogy a trianoni békét hol írták alá, vagy mikor lépett be M.o. az első vh-ba...

Könyörgök. Ez alap....

Meg is írnám ezt sms-ben, hátba beadnák nekik a napi lapjukban, de az én telómról nem lehet emelt díjas számra küldeni. Így otthonról röhögök Ildi szerencsétlenségén...

2011. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én most néztem meg neten ezt a sokat emlegetett vetélkedőt, hát ez az Ildi kicsit újraírta a világtörténelmet:-)


Laci nagyon nagy volt, hogy elképedt még ő is Ildin milyen buta szegény, aztán meg Éván, hogy milyen pontosan tudta a választ a polgárháborús kérdésére :-)


Utolsó hozzászólónak nagyon igaza van, tényleg mekkora poén volt, hogy a saját kérdését sem tudta Ildi, hogy hány színből áll Madách műve :-D

Ha lenne még ilyen műveltségi vetélkedő benne, akkor talán még többet is nézném ezt a műsort, a végén tanulnék valami újat is:-)

2011. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Éva se tudta jól hogy Magyarország mikor lépett be a II.világháborúba, mert ő szerinte 1942 a helyes válasz, ami meg 1941 Bárdossy miniszterelnöksége alatt lépett be, de ettől el nézem tőle mert tudott egy pár dolgot.

Mondjuk ez nem volt műveltségi vetélkedő hanem inkább történelmi vetélkedő, azon kívül hogy ki volt Robert Fischer meg hogy ki volt az első Nobel-díjas hölgy, ami én szerintem meg Marie Curie de ebbe nem vagyok biztos.


Ildi meg KULTÚRBARBÁR.Még azt se tudta hogy az Ember tragédája hány színből áll, ami ő szerinte 12-ből.Ő mondja hogy milyen művelt és értékei vannak meg hogy mennyi verset szaval el.Én Éva helyébe megkérdeztem volna Ilditől, hogy a Radnóti Nem tudhatom című versében melyik költőnk neve hangzik el.Állítom, nem tudta volna.

2011. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!