Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a zeneszerzés,...

Mi a különbség a zeneszerzés, valamint az alkalmazott zeneszerzés szakirányok közöt?

Figyelt kérdés
A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem alkotóművészet és muzikológia alapszakán van ez a két szakirány, de nem tudom mi lehet a különbség. A válaszokat előre is köszönöm!
2011. jan. 12. 23:06
 1/3 anonim válasza:
Az, hogy alkalmazott zeneszerzés végzettséggel alkalmazni is fognak, sima zeneszerzéssel meg max munkanélküli lehetsz.
2011. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

XD

hát gondolom az alkalmazott zene szerzés [az alkalmazott művészetek nyomán :D] olyan "zenéket " hang effekteket csinálnál amit pl vmi tárgyba programoznak pl zene doboz vagy akármi épületekben vmi baromság mit tudom én :D zene szerzés meg elég nyilvánvaló :D

magyarán 1. höz kell tehetség :D 2. hoz kell program XD

2011. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :)
2011. jan. 16. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!