Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A kereső szerint nincs egyetle...

A kereső szerint nincs egyetlen kérdés sem West Balkán témában. Érdekes. A főoldalon akkor mégis hogyhogy rögtön találtam egyet? Hol a többi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Én írtam ki azt a kérdést. Szerintem nincs több.

Erre is csak 2 válasz érkezett eddig, úgy tűnik hogy erről nincs véleményük az embereknek, nem érdekli őket.

De ha VV Alekoszról kérdeznék, biztosan özönlenének a válaszok...

2011. jan. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez szerintem is érdekes...
2011. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kerestem a kérdéseket, furcsa, hogy csak ezt a kettőt találtam. Azt hittem tele lesz a gyk. ilyen kérdésekkel.
2011. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Itt mindent megtudhattok:


[link]

2011. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehetne feltenni kérdést, ha a Magyar Király TV Híradója - a szokásos sejtelmes módon - csak annyit mondott, "Egy terézvárosi szórakozóhelyen." Engem természetesen jobban elszomorít a tragédia. Ötvenöt évem alatt ilyenre még nem emlékszem, de a sumákoló tájékoztatás is elriaszt, elszomorít?
2011. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

[link]


"A szárnyra kapott pletykákkal ellentétben az OMSZ és a Rendőrség egybehangzóan állítja, hogy az áldozatokon nem találtak késszúrásra utaló nyomokat. Értesüléseink szerint erre a rendőrségen tett tanúvallomások sem cáfoltak rá. Több szemtanú és közelben tartózkodó állítása szerint, a második szint fölött, ahol feltorlódott a sor, valaki felkiáltott, hogy »késelés«, és valószínűleg ez okozhatta a pánikot és késztette arra az embereket, hogy tömegesen elinduljanak le a lépcsőn, a kijárat felé, amely végül tragédiához vezetett. Ennek tisztázása azonban jelenleg is zajlik, és a nyomozóhatóság munkájának részét képezi, éppen ezért kérünk mindenkit, aki információval rendelkezik az ügyről, vagy jelen volt a tragédiánál, hogy szíveskedjen a rendőrségre befáradni, és tanúskodni."

2011. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak igaz volna, de - Nem tudom Te, kedves hozzászóló hány éves vagy - én még emlékszem a Vályi Péter (pénzügyminiszter, majd miniszterelnök-helyettes, később úgy mondták volna reform-kommunista és nagyon népszerű volt a kisemberek körében) 1973. szeptember 18-i halála körüli mítoszra. Bennfentesek szerint a kokillákból kiömlő folyékony acél az alsó testét gyakorlatilag azonnal szénné égette, és a hivatalos közlemény szűkszavú volt, és még bízott Vályi "elvtárs" felépülésében.

Rögtön ez az időszak jelent meg bennem, amikor a "Saját kezemben hoztam ki a megszúr halott lányt" és a Legalább 5 cm-es vágás látszott az oldalán", a "Fejünk felett emeltük át, és csöpögött belőle a vér" őszinte személyes élményekről olvastam.

Van egy régi magyar közmondás: "Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja!", mert apróbb füllentések, nagyzolások előfordulhatnak, de ekkorát még Háry János népe sem fantáziálhat!

És mi volt Pintér egyetlen figyelmet érdemlő megállapítása? Az egyik lány szervezetében kábítószert mutattak ki." (Ha vérvizsgálatot rendelnek el, valószínűleg többekében is.)

Akármi is az igazság, szegény lányok nem magukat sebesítették meg, és nem magukat taposták halálra!


Az Isten fogadja be ártatlan lelküket!

2011. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Biztosan sokan voltak drogos állapotban, ha nem volt késelés, és agyontaposták őket, akkor a drogosok kiszámíthatatlanok, akármit mondhatnak, hallucinálhatnak.. stb,ha késelés volt akkor pedig: Egy szórakozóhelyen ellenőrizniük kellene az ilyeneket, mivelhogy BUDAPESTRŐL van szó, a fővárosról. Jobban oda kellene figyelniük a fiatalokra! Nagyon sok fiatal rossz útra tér (itt a drogozást, az alkoholt, és a cigizést értem), azt hiszik így "menők" lesznek a haveri köreikben, hogy elmondhatják ők már ezt is kipróbálták, vagy használják rendszeresen őket. Nekem fájó dolog, hogy a magyarság már ilyen szinten van.. Butul a nép, és ahogy kevesebben leszünk itt Magyarországon, a kisebbség egyre nagyobb lesz.. Nem csoda, hogy egyre többen "menekülnek" az országból. A három lányt családjának ŐSZINTE RÉSZVÉTEM. És ezért kik a felelősek? Mégis kiket lehet ezért okolni?? Ők csak szórakozni mentek,. és koporsóban végezték! Most mindenkinek bemutatták, hogy este már nem lehet teljes biztonságban kilépni az utcára, sem szórakozóhelyekre. Nekem ez a véleményem ezzel az üggyel kapcsolatban.
2011. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!