Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne 1 kérésem ha valaki...

Petya14 kérdése:

Lenne 1 kérésem ha valaki tapasztal szllemi jelenségeket az írjon rám mert én félek egy kicsit mióta nagy papám meg halt és nem tudom elképzelni milyen lehet egy szellem. Kérlek írjatok de ha lehet normálisan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokat tapasztaltal? Mitöl felsz?
2011. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak nem tudok elképzelni 1 szellemet és úgy érzem h nagy papám sokszor velem van és hallom a hangját vagy éppen köhögni :S
2011. jan. 25. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Az is lényeges, hogy hol laksz.

A panelban pl. áthallatszik sok minden a szomszédból.

Próbálj meg először racionális megoldásokat keresni a "jelenségekre". Éjjelente felerősödnek azok a zajok amiket napközben nem hallunk. Helyezkedik a parketta, a bútorok a rögzítéseik, eresztékeik mentén elmozdulnak ,ezek is hangot hallatnak, a padlószőnyegnek is van egy jellegzetes hangja, ami olyan mintha valaki lopakodna rajta.

Pár kép az állítólagos szellemekről:

[link]

[link]

Azt azért hozzátenném, hogy nem igazán hiszek a szellemekben.

Próbálj megnyugodni és beszélni a szüleiddel erről a dologról.

2011. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. febr. 7. 16:05
 5/7 anonim válasza:

Szellemek léteznek! Fizikai munkát ugyan végezni nem tudnak.

A tudomány ezt nem birta se bebizonyítani se cáfolni.Tehát aki hisz benne és nagyon parás még halucinálhat is hangokat vagy fényeket ,netán maga elé képzel valakit.Általában bármilyen szellemes dokumentum filmben valamilyen elhunyt ember szelleme tűnik fel a ő lakta házában.Pl.: felénk van 1 nagy kastélyszálló ahol még száz éve élt 1 földbirtokos aki tüdőrákban hunyt el , de mára a kastély 1 panzió . Sok embertől lehetett hallani , éjjelente erőteljes egészségtelen köhögés hallanak hol ott senki se volt beteg vagy egyéb panasza lett volna és még néha ajtó csapkodást is hallottak hol ott se huzat nem volt és éjjel 2-3 óra körül mikor mindenki aludt.Olvass utánna hogy kinek milyen élménye volt már szellemmel.

2011. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálunk anya főnöke halt meg, és az egyik dolgozót "kísértette" a dolgozó beszélt vele azóta nincs semmi. Mi megkaptuk a bácsi cicáját és sokszor ellik nekünk, mi mindig megtartunk 1 kiscicát ami mindig eltűnik. Anya szerint a temetőbe mennek a bácsihoz :) (nem vagyok kicsi nem azért mondja hogy megnyugtasson,hogy eltűnnek a cicáim)
2012. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
előző vagyok anya azt is mondta lehet, hogy eljön hozzánk a bácsi megnézni mi lett a cica sorsa :) eddig még nem jött el szerintem már nem is fog de szerintem ez olyan szép :) (mind igaz, a dolgozó pedig nem fél a szellemektől és nem is hallucinált) amúgymeg nincs mitől félned ha egyedül vagy otthon beszélj vele :)
2012. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!