Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van lehetőség Szegeden modern...

Van lehetőség Szegeden modern táncot tanulni?

Figyelt kérdés

Szóval 18/L vagyok. Ha minden jól megy, akkor szeptembertől Szegeden fogok továbbtanulni. Eddig néptáncra jártam, de mindig is szerettem volna modern táncot tanulni. Abszolút kezdő lennék ezen a téren, szóval van esélyem? Gondolom 18 évesen nem késő elkezdeni?, ill párt hoznom kell magammal?

Ha véletlen van köztetek olyan, aki jár szegeden ilyen táncra mondana pár infót? mennyibe kerül? stb.


2011. jan. 27. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pofátlanság nem válaszolni ha valaki segít!!!!!!!
2011. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért nem válaszoltam, mert te csak belinkeltél egy oldalt, és én pedig olyan személytől várom az infót, aki jár ilyen táncra, esetleg egyik ismerősétől hallott valamit erről. Tudom,h kevés esélye van, h pont lesz valaki itt fent, aki jár ilyen táncra, de egy próbát azért megér.

Én is rákereshettem volna ilyen oldalra, ha ez lett volna a célom! De ha már így megjegyezted, h pofátlanság nem válaszolni, akkor kapsz egy zöld kezet, annak ellenére, h számomra nem volt hasznos a válaszod!!!

2011. jan. 28. 14:38
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Ha nem találtál neked megfelelő tanfolyamot, vagy nincs partnered, akkor nézd meg a mi klubunkat is!

www.szlk.hu


Üdv.

Timi

2011. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!