Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Holnap házibuli lesz. Rengeteg...

Holnap házibuli lesz. Rengeteg oszt. Társ lesz jelen + barátnőm pár haverja. Reggelig tartana, ciki lenne ha én lelépnék akkor mikor nem bírom?

Figyelt kérdés
Meg ha csak egy pohárral akarok inni - azt is mértékkel - akkor is lehet jól érezni magam nem? Én táncolni akarok, ismerkedni meg jókat beszélgetni.
2011. jan. 27. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Társaságtól függ, hogy jól érzed-e magadat! Ha jó a társaság, nem is kell alkohol. Szinte! :D. Egy bulihoz hozzátartozik, hogy van piálás, de én már átestem az ivászatos korszakomon, ha iszok is valamit, akkor minőségre megyek (Jägermeister, Hubertus, Unicum), nem a mennyiségre. Mivel csak ez a 3 rövid ital jöhet szóba nálam, és nem is sokat csapok le belőlük, ha utána iszok, akkor sörözök. Ez lehet világos sör, citromos sör, vagy Diesel (sör+kóla... nem pfujolni! nagyon jó! :D).


Én mindig megvédtem azt az embert, aki nem akart inni, ő dolga mit iszik és mennyit. Ha akar, majd iszik, nem kell erőltetni. Ezért sosem erőltettem senkire, hogy "igyál már, mert kihal a veréb!" :D, persze kínálgattam, hogy "kóstold meg", de azt is csak azért, mert nem vagyok bunkó és irigy :D.


Addig maradsz, ameddig jól esik, nem kell ottmaradni a végéig, de akkor egy olyan időpontot válassz, amibe nem kötnek bele. Mondjuk a hajnali 3 környéke már ilyen :D. Egy hátránya van: "maradj már, mindjárt reggel van és mi is megyünk!" :D:D:D

2011. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, amúgy 22/f
2011. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na én ezért szoktam titokban lelépni, mert ha mondom, hogy megyek, akkor mindig megtalálnak, hogy: "maradj még egy kicsit, mi is mindjárt megyünk" és soha nem érek haza.:)

Inni meg annyit iszol, amennyi jólesik.23/L

2011. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem rád tartozik ha lelépsz.

Társaságól függ megint, mivel ha jól érzed magad akkor maradsz.

Viszont ha mész, akkor a partnered is vidd magaddal.

Ha nem akar menni, akkor jó nagy paraszt..

2011. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!