Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tényleg ezen múlna a "hírnév"?

Tényleg ezen múlna a "hírnév"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!..arról lenne szó hogy voltunk egy 2 napos kiránduláson az osztállyal.. az osztálytársaim eléggé piásak,(de ennek ellenére imádom őket amikor nem cigiznek/piáznak) az oszi megkapott náluk valami vodkát vagy mit a buszon..elkobozta, utána mondták hogy jajj hogy megbánták stb., amikor meg felértünk a szálódába megint ugyanaz, cigi, pia. Az oszi természetesen megkapta és mindenkit betessékelt a szobába, de végül megengedte hogy visszamenjünk egy kicsit, utána már tényleg nem volt pia. Nem sokkal később két fiú átjött a mi szobánkba és az egyik aki amúgy nagyon jó barátom kérdezte hogyha lesmárolhat, én meg nemet mondtam, utána pedig az egyik fiú akire úgy nézek mint legjobb fiúbarát, és ő is csak úgy kezel mint barátot, mondta hogy osztálytárs, meg hogy nem kerül vissza senkihez..(van egy fiú akivel alakul tényleg valami komolyabb, mert nem akarok 2 hónapos kapcsolatokat) én meg mondtam hogy nekem akkor sem esne jól hogyha mégis megtudná valahogy és úgy kéne a szemébe nézzek...erre meg azt mondták hogy nem vagyok bevállalós, pedig nem vagyok olyan kis nyuszi, csak egyszerűen ezt a mostani alakuló kapcsolatom nem akarom elrontani...a másik lányok ki voltak szívva (mármint a nyakukon..) meg terjedtek róluk a hírek mint a füst... s most valahogy mégis rosszul érzem magam, hogy a végén az lesz hogy kiközösítenek, pedig nagyon szeretem őket.13/L

Ui.: nem kell a korom alapján megítélni mert nem abba a 13 éves átlagba tartozok.


2011. jan. 28. 19:17
 1/3 anonim válasza:
Sajnos, sokszor igen, DE TE ne törődj ezzel!! Éld úgy az életedet, ahogy a Te legjobb meggyőződésed szerint lennie kell! Ha emiatt nem lennél túl népszerű az osztálytársak közt, sose bánd, mert ilyen áron /pia, cigi stb./ nem kell népszerűnek lenni! Persze továbbra is legyél segítőkész, barátságos, DE egy ponton túl nem kell hasonulni hozzájuk.
2011. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán a mai világban viccesen hangzik, de szerintem nagyon fiatalok vagytok még a cigihez, piához.

A csorda-szellem nem jó tanácsadó, ne mások határozzák meg, milyennek kell(ene) lenned. Én személy szerint nagyon tisztelem az ilyen ún. "nem bevállalós" embereket, ők általában önmagukat adják, nem egy társaság által meghatározott "szerepet". Ha ezért kiközösítenek, akkor az legyen az ő bajuk - nem csak ők léteznek a világon.;)

2011. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Egyszer pont emiatt vitatkoztunk, hogy szerintem 13-14 évesen nem való még nekünk pia, erre ők kinevettek. Persze vannak még az osztályban olyan lányok akik hasonló véleményen vannak mint én ezért velük szorosabb a kapcsolatom, de a többieket is szeretem, és most már nem lenne jó nagyon összeveszni velük, mert nyolcadik vége és hát nem lenne jó ilyen hangulattal búcsúzni..köszi még egyszer a normális válaszokat:)
2011. jan. 29. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!