Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért jobb egy Blackberry egy...

Miért jobb egy Blackberry egy telefonnál?

Figyelt kérdés
Blackberry 8900-es telefon érdekelne pontosan..40ért kínálták,teljesen új állapotban..megéri?
2011. febr. 4. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
egyáltalán nem éri meg kuka telefon igazából állítólag irodai de szerintem semmire nem jó....
2011. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tapasztalat?
2011. febr. 4. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
hát fogjuk rá ne vedd meg rosszul fogsz járni !!!
2011. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit késő a válaszom, de leírom. Az előző embert nem is minősíteném aki kommentelt... Hát ember az ilyen? :D

Nekem már több mint 1 éve van, pont 8900-as BB-m. Imádom, még van rajta kb fél év hűségidő, de már most kiszemeltem, hogy a következő telefonom is egy BlackBerry lesz ( Bold 9900 ). Elő kell fizetned a szolgáltatódtól a BIS nevű szolgáltatást (BlackBerry Internet Service) és ezáltal rengeteg dolgot tudsz úgy csinálni rajta, mint PC-n... e-mailek, msn, facebook és rengeteg alkalmazás. Van rajta AppWorld, ahonnan többezer ingyenes alkalmazást is lelehet tölteni. Egyébként másfél éves a telefonom, az akkumulátora ugyanolyan hosszantartó, nekem ennyi idő alatt még 1x sem fagyott/lassult és villámgyorsan tölt mindent. Nem csoda, hogy rengeteg filmben fordul elő, illetve sztárok is előszerettel használják. Még az amerikai elnöknek is BlackBerry-je van... :)

2011. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mennyiért vetted?:)

és mennyit kell fizetni az internetért?

2011. máj. 11. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
2 év hűségnyilatkozatra havi 2400 Ft-ért :) KB 57600 Ft így, de ha kártyásan vettem volna 95 ezer forint volt akkor. Egyébként tavaly márciusben vettem. A netért pedig 2100 Ft-ot fizetek a T-Mobilenál :) Ez egyrészt tartalmazza a BlackBerry Instant E-mail szolgáltatást, másrészt megrendeltem a Go!Net M netszolgáltatást is, ez így összesen 200 MB. Mivel szerencsére nekem van itthon wifi, lakáson kívűl (illetve wifi nélküli helyeken) bőven elég az a 200 MB mivel más telókkal ellentétben a BB tömöríti az adatokat :) Mindenesetre nagyon szeretem, minden tekintetben 10/10-es, egyedüli szívfájdalmam az a játékok kevéssége, pontosabban a 3D-s játékok hiánya :( De mellé vehet az ember használtan (ha van rá pénze, és egyáltalán tart rá igényt :D) PSP-t 20-30ezerért, vagy egy iPod Touch-ot kb 30-ért. És akkor nem lesz problémája a hordozható játékokkal kapcsolatban SEM :D Egyébként ez a 40 ezer forint, teljesen új állapotban megéri :) Hiszen ha én használtan adnám el ezt az 1 éves készülékemet én is 40-re tenném ki :D de én mindennap használom és nyúzom. :P Ja és még a régi blackberryk is tartják az árukat, gondolok itt a 8310-re ami azért eléggé gagyi mai szemmel. szóval ha megveszed azt a telót és vigyázol rá, később is eltudod jóáron passzolni. Egyébként szerintem a mai telók közül csak BlackBerry-t, vagy Androidos mobilt éri megvenni. Az iPhone is jó lenne, de nem annyiért amennyiért kínálják...
2011. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zserno válasza:
Szerintem se jó semmire.Nekem is az van de szerintem nem kell sok,hogy földhöz vágjam...Ha nem fizetsz szolgáltatásért akkor nem tudod használni.Én még a gmailt sem tudom megnyitni.Egy igazi fos a BlackBerry.Én mindenkit lebeszélek róla...
2013. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elofizees nelkul a webre sem lehet felmenni?
2014. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!