Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A szüleim azt hajtják, hogy...

A szüleim azt hajtják, hogy csak akkor mehet Rihanna koncertre ha le éretségiztem, de csak juniusba fogok addigra meg 100, hogy nem lesz jegy. Mit csináljak? Hogyan vegyem rá őket, hogy vegyünk már most jegyet?

Figyelt kérdés
Nem mehettem Tokio Hotelre,azt mondtak majd Gagára mehetek.Jött a Gaga,jött a hiszti,végül arra se mehettem,viszont Rihannára nagyon szeretnék... :( hogyan beszéljem rá őket...???
2011. febr. 10. 17:59
 1/1 anonim válasza:
ugyanígy vagyok. én is nagyon szeretnék menni, nekünk inkább a távolság okoz gondot, mivel szabolcs megyében élek, meg az, hogy nincs kivel menjek, mivel az ismerőseim közül senki se hajlandó 25 ezret fizetni érte, csak én hülye:D ja meg az is baj, hogy hol van még december. ami tök igaz, hisz addig még bármi történhet, csakhát nemsokára már egy szem jegy se lesz:SS
2011. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!