Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van egy samsung S760 7.2...

Van egy samsung S760 7.2 megapixeles fényképezőm. Lehet vele fotóminőségű tájképeket ill. közeli képeket csinálni hogy az hasonlítson egy profi által készített képre?

Figyelt kérdés

huh hát érdekesen lett a kérdésem megfogalmazva:D de arra lennék kíváncsi hogy az én fényképezőmön miket kell átállítani ahhoz hogy le tudjak élesen fényképezni pl egy fűszálat úgy hogy ami közel van az éles, a távolabbiak pedig homályosak. mivel még nem keresek ezért nem tudok venni komolyabb fényképezőt de viszont iádok fényképezni, szeretem ha a saját képeimet tehetem ki háttérnek.


És kb olyan válaszokat szeretnék kapni hogy pl a vakut mikor hagyjam bekapcsolva, mikor ki, mennyire közelítsek rá. Ja és amikor ilyen tájképeket csinálok akkor még be szoktam kapcsolni azt a "virágot"(gombot amin virág van)


2011. febr. 13. 14:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!